מזגן אינוורטר

על מנת לשרוד את הקיץ הישראלי נדרשים לא מעט כוחות. בקיץ ישראלים נוהגים בצורה עצבנית יותר, פחות סבלניים ו"מתים" להגיע הביתה בסוף יום העבודה. אין ספק כי הקיץ הישראלי הינו בין העונות הקשות ביותר, במיוחד לאור העובדה שמדובר בטמפרטורות הולכות ועולות מדי שנה, לחות בתנאים קיצוניים ויובש במקומות אחרים בארץ.

בסיטואציות כאלה, כמעט בלתי אפשרי להימנע מהדלקת מזגן למשך ימי הקיץ החמים. בין אם מדובר ביום או בלילה, לקראת יולי אוגוסט איש אינו נחלץ מהפעלת מזגן לשעות ארוכות על מנת להתמודד עם החום ולהצליח להמשיך לעבוד ולתפקד בנחת. למרבה הצער, הפעלת מזגן למשך שעות ארוכות כרוכה בהוצאות כלכליות עצומות. אלו באות לידי ביטוי בחשבון המגיע אחת לחודשיים ולרוב – גורם לתהמה שבאה עם חוסר אונים משווע.

על מנת לחסוך בהוצאות, לא חייבים לכבות את המזגן לחלוטין. מזגן אינוורטר הינו בין ההמצאות הגאוניות שאפשרו לעולם ליהנות מקירור מתמשך לאורך שעות ארוכות, מבלי להצטרך להוציא סכומי עתק. מזגן אינוורטר הוא המצאה המאפשרת ליהנות מקירור  המתאים את עצמו לצרכיהם של הדיירים בחדר. הודות למנוע הפנימי, מזגן אינוורטר יכול להתאים את עצמו לצרכים המשתנים של המשתמשים בחדר כך שאם הטמפרטורה בחלל עולה, המזגן מפחית באופן אוטומטי את האנרגיה שהוא משקיע בקירור. באופן זה, גם מזגן של 5 כוחות סוס יכול להתנהג כמו מזגן של 1.5 כוחות סוס בהתאם לצורך ולטמפרטורה בחדר.

היעילות האנרגטית של המזגן משתפרת פלאים וכך גם ההוצאות על חשמל פוחתות באופן משמעותי. המנגנון עליו עובד מדחס אינוורטר שונה מהאופן בו עובד מדחס של מזגן רגיל. מזגן רגיל מפעיל את המדחס שלו על אחד משני מצבים: פועל ולא פועל. במצב הפועל, המדחס נותן את כל האנרגיה שלו ואילו במצב כבוי, המדחס אינו נותן עבודה בכלל. מצב זה אינו בריא לא למזגן ולא לחשבון הבנק שלכם. ממצב של עבודה מלאה, המדחס עובר למצב של אין עבודה כלל, מה שגורם לו להשתמש בכמויות חשמל גדולות.

מדחס אינוורטר לעומתו, פועל בהתאמה לצרכים המשתנים. ניתן להתקין מדחס אינוורטר במזגנים עיליים, מזגנים מיני מרכזיים ואחרים.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ייעוץ זוגי בנס ציונה
נס ציונה היא מושבה קטנה וציורית שמציעה חיי משפחה טובים, נוחות וחיי קהילה מעולים. מי שגר בבית פרטי או...
קרא עוד »
יול 08, 2020
מי אוהב שיש אוניקס
בניגוד למה שהרבה מאוד אנשים חושבים, שיש למטבח ובכלל הוא עולם שהולך ומשתנה. אנשים לעיתים בטוחים שאותו...
קרא עוד »
פבר 27, 2022
איך לבחור מדפסת לבית
בחירה של מדפסת לבית שלכם זה ללא ספק משהו שאתם יכולים לעשות בעצמכם, ואפילו ללא עצתם של אנשי מקצוע...
קרא עוד »
נוב 28, 2016