5 טיפים של עיצוב חדרי תינוקות

להזמין חברת ניקיון

על מנת להתקדם בצורה מסודרת אל עבר היעד הנכסף שהוא עיצוב של חדר ילדים שנראה הכי קסום וילדותי, צריכים להבין בראשיתו של דבר מה בדיוק הסגנון האישי שלכם, ההורים. לשם כך חשוב להגדיר מראש את הסגנון האישי(פיות, דובונים, ורוד, סגול וכדומה) ורק לאחר מכן להתקדם אל השלב הבא.

באתר רומיקס מגוון פתרונות לחדרי בנים ובנות

מתחשבים בגודל של החדר

מהו הגודל של החדר שבו אתם מייעדים לשכן את התינוק ו/או הילד? ישנם חדרים גדולים ומרווחים שבהם אפשר להניח את הריהוט הבסיסי שכל זוג הורים מכניס לחדר התינוקות יחד עם ריהוט ופריטי נוי נוספים שרק מעשירים את החלל הרחב. חלק מן החדרים הם די קטנים ונראים יותר כמו חצי חדש מאשר חדר גדול ומרווח, לשם כך כדאי מאוד למדוד את המקום הפנוי ורק לאחר מכן להבין מה ניתן להפיק ממנו בצורה שלא תראה עמוסה לעייפה בפריטים, אלא מעוצבת ונוחה.

עובדים לפי סכמת צבעים מוגדרת

בכל חדר שאליו ניגשים במטרה לעצב אותו מחדש צריכים להבין עם אלו סוגים של צבעים הולכים לעבוד כאשר ישנה חלוקה מאוד ברורה של האחוזים של הצבעים בסכמה אשר נבחרה. לא בטוחים לגבי הצבעים הללו? אפשר לגשת אל חנות שבה ישנם יועצים מתחום הצבעים שיוכלו ליצור את השילוב הנכון של הצבעים האהובים שיהיו לא רק על הקיר, אלא יכולים להתפזר על פני פריטי טקסטיל ונוי שונים.

בוחרים ריהוט לטווח הארוך

תינוקות מתפתחים מהר. לשם כך חשוב להבין כי בתקופה די קצרה עוברים מעריסה, אל מיטת תינוק ולאחר מכן אל מיטת מעבר שבסופה תחכה מיטת יחדי רחבת מידות. במידה דומה גם שידת המגרות תהיה בסופו של דבר פחות נוחה להנחה של כל פריטי הביגוד שכבר נעשים הרבה יותר גדולים והמעבר אל ארון בגדים פרקטי וגדול לחדר הילדים ייעשה נחוץ. מה כדי לעשות טרם הרכישה הראשונית של שידה ומיטת תינוק? לבצע רכישה שהיא יכולה להיות עד כמה שאפשר לטווח הרחוק. משמע, רכישה של ריהוט שיכול להתאים לבן ולבת, לצאצאים הבאים בתור ובחירה של ריהוט שיהיה עד כמה שאפשר הולם גם לנערים ולנערות.

לא שוכחים בטיחות

בין כל הבחירות הללו חייבים לשמור על עיצוב שיהיה בטוח לתינוקות שגדלים ואוהבים להכניס דברים לפה, לטפס על רהיטים ולחקור כל דבר אפשרי בחדר.הקפידו לייצר סביבה ששומרת עליהם מפני פגע כל הדרך אל העיצוב המושלם של החדר

 

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל מה שצריך לדעת כשבוחרים חברת פרקטים
בחירת חברת הפרקטים הנכונה היא קריטית להשגת הגימור והאיכות הרצויים של הריצוף שלכם. פרקט מוסיף נופך של...
קרא עוד »
מאי 16, 2024
מתנות ליולדת
האם היא האדם החשוב ביותר במשפחה. היא אחראית לטפל בילדיה ובמשפחתה. אמא היא זו שדואגת לילדים שלה. היא...
קרא עוד »
נוב 24, 2022
מה תפקידו של אח סיעודי? קווים לדמותו
אף אחד אינו מאחל לעצמו להפוך לסיעודי ולהיות תלוי באחרים בביצוע פעולות יום יומיות בסיסיות. אך לעיתים,...
קרא עוד »
ספט 30, 2020