משלוחי פירות וירקות

משלוחי פירות וירקות
משלוחי פירות וירקות

לא יהיה זה סוד לומר כי משלוחי פירות וירקות מעסיקים לא מעט מאיתנו – משקי הבית. המחיר בסופרמרקט אינו זול והתוצר לא תמיד באיכות שאנו מצפים בתמורה למה שמשלמים. משלוחי פירות וירקות ישירות מהחקלאי מאפשרים לכם להתגבר על מכשולים אלה ולרכוש שלא ביוקר מוצרים איכותיים. כיצד זה קורה? אלו סוגי משלוחים נחשבים משתלמים במיוחד?

רכש פירות וירקות על פי משקל

משלוחי פירות וירקות מסוג זה מבוססים על המשקל אותו ביקש הצרכן לרכוש. בדומה לרכישה במרכול או בסופרמרקט, מודדים את המשקל המבוקש לפירות ולירקות המדוברים והמחיר נקבע על פי התעריף לגרם. בדרך זו ניתן לרכוש פירות, ירקות, תוצרת אורגנית, צמחי תיבול, ועוד.

רכש במבצע של 15-20% הנחה

לעומת צרכנות על פי משקל, ניתן לרכוש חבילה של מספר פירות וירקות וליהנות מהנחה של 15-20%. זהו לא מארז סיטונאי לסופרמרקטים, אלא ממש לצרכן הביתי: ניתן להזמין, למשל, חבילה של תפוחי עץ במקום לרכוש אותם אחד אחד על פי משקל. גם בעגבניות ישנו מבצע דומה לרכישתן מאוגדות ולא באופן נפרד. באופן דומה ניתן לרכוש כמעט את כל סוגי הירקות והפירות וליהנות ממחירים טובים יותר מאשר ברכישה הבודדת.

רכישת מארזים חתוכים

משלוחים מסוג זה מבוססים על חומר הגלם מגיע חתוך. למשל, ניתן להסדיר משלוחי פירות וירקות ובהם דלועים חתוכים. במקום לרכוש דלעת ענקית ולהקצות 20-60 דקות עבודה על חיתוך סיזיפי של הירק הגדול, ניתן לרכוש את המארז מקולף וחתוך וליהנות מזמינות מרבית להכנת המזון המבוקש. חוסכים זמן ונהנים מחומר הגלם מן המוכן.

רכישת תוצרת אורגנית

אפשרות נוספת לרכישת משלוחי פירות וירקות היא בתחום האורגני. במסגרתו, ניתן להסדיר פירות וירקות ללא חומרים משמרים, ולקבל אותם באופן מידי לכתובת שלכם על מנת שהטריות תישמר. רכש זה ניתן ליישום במארזים מן המוכן אשר עטופים ומיועדים לשימור במהלך ההובלה, כמצופה מתוצרת אורגנית. אבל, ברגל שפותחים מארז זה הוא חד פעמי ולא ניתן להשתמש לטווח ארוך במוצרים אלא לאכלם באופן מידי. זו המשמעות של חוסר שימור מלאכותי בתוצרת. מאידך, נהנים מפירות וירקות מקוריים וטבעיים ללא התערבות מלאכותית בתחום השימור.

משלוחים באזור השרון והסביבה

המשק ממוקם בעמק חפר וניתן להסדיר משלוחים באזור. פריסת משלוחים נרחבת של התוצרים לכל נקודת הזמנה, הגעה מהירה וזמינות מידית ברגע שבוצעה הזמנה לכתובת היעד.

שירות מקצועי, הובלה תוך הקפדה על כל כללי השימור

השירות שיינתן לכם תמיד יהיה מקצועי תוך שימור הפירות והירקות שלכם בתנאים אופטימליים. ההובלה תיעשה באופן מקצועי לכל נקודת יעד תוך הקפדה על אריזות מתאימות, עמידה בזמנים והגעה בפרקי זמן מידיים. בדרך זו תוכלו ליהנות מפירות וירקות טריים וזמינים. ניתן להסדיר משלוחים בכל סדר גודל, ליחידים, משפחות ואירוח, וליהנות מזמינות מידית והגעה מהירה של השליח לכתובתכם.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טעויות נפוצות בעת עיצוב חדר אמבטיה
כשאנחנו נכנסים לחדר אמבטיה, בין אם מדובר בחדר בבית פרטי או בכל מקום אחר, אנחנו יכולים לזהות סממנים...
קרא עוד »
מרץ 11, 2018
פחד מרופא שיניים – איך מתמודדים?
חשבתם פעם מדוע אנשים פוחדים? מדוע יש פחד גבהים? פחד מנחשים או פחד מאש? אם כן אתם צריכים להבין כי פחד הוא...
קרא עוד »
נוב 08, 2018
רעיונות לאטרקציות לבת מצווה
הפקת בת מצווה הפכה בשנים האחרונות הפכה לעניין רציני ביותר. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו הורים רבים אחרים,...
קרא עוד »
אפר 04, 2022