מיגון זכוכית מגן ביטחון מפני פריצה

מיגון זכוכית

פריצות לבתים פרטיים, בתי עסק ומשרדים, מחייבות אותנו לעשות כל שביכולתנו על מנת למגן את סביבת המגורים או העבודה, כאשר בין יתר אמצעי המיגון העומדים לרשותנו כיום תוכלו למצוא מיגון זכוכית בציפוי מגן ביטחון.

אמצעי מיגון זה מיועד למבני מגורים ובתי עסק בהם מותקנים חלונות זכוכית ו/או דלתות זכוכית העלולות להיפרץ באמצעות פגיעה בהן על ידי מכת הדף מגוף זר. כיום, מיגון זכוכית בציפוי מגן ביטחון הינו אמצעי מיגון המוכר על ידי חברות הביטוח השונות העוסקות בביטוח דירות, מבנים ועסקים והוא מהווה למעשה תחליף לדרישה להתקנת סורגי ביטחון כתנאי לרכישה והפעלת הפוליסה במידת הצורך.

מיגון זכוכית

מהו מיגון זכוכית מגן ביטחון מפני פריצה?

מיגון זכוכית מגן ביטחון הוא למעשה ציפוי ייעודי העומד בכל תקני הבטיחות המחמירים ביותר. ציפוי זה למעשה מחזק את הזכוכית המותקנת בגוף החלון או הדלת ובכך הוא מסייע למניעת פריצות באמצעות מכות פריצה קלות על גוף הזכוכית. כמו כן, מיגון הזכוכית משלב בתוכו מנגנון עיגון המונע את קריסת הזכוכית במקרים של פגיעת גוף זר בה, כאשר מנגנון העיגון מאפשר לזכוכית לספוג לא מעט חבטות ומכות מבלי שהיא תתנפץ לרסיסים.

מיגון זכוכית מגן ביטחון אומנם משמש כאמצעי מיגון מפני פריצות, אך איכויותיו מסייעים גם במקרים בהם חלון הזכוכית או דלת הזכוכית נפגעים כתוצאה מפגעי מזג אוויר ותופעות טבע שונות (רוחות עזות, רעידות אדמה וכו) וגם מפני פגיעות מכוונות או אקראיות בזכוכית (השחתה מכוונת, הדף כתוצאה מנפילת רקטות בסמוך למקום וכדומה).

בנוסף ליתרונות הנלווים למיגון זכוכית מפגן ביטחון מפני פריצה, ציפוי הזכוכית הייעודי מאפשר לכם ליהנות מיתרונות נוספים הקשורים לצריכת האנרגיה וזאת לנוכח העובדה שהמגן מיוצר מחומר ייעודי המסנן את קרני ה-UV של השמש. יתרונות נוספים הנלווים למגן הזכוכית קשורים ליכולת התאמתו לכל מסגרת חלון או דלת מזכוכית וקביעת מידת השקיפות הנדרשת לכם (כלפי פנים לחוץ וכלפי חוץ לפנים כאחד) וכל זאת מבלי לפגוע בגוון הזכוכית בו בחרתם. בנוסף, מיגון הזכוכית מהווה תחליף איכותי לסורגי הביטחון העלולים להשפיע על נראות המבנה.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פילטר חיצוני לאקווריום
אחת החיות האהובות ביותר על אנשים, הן מבוגרים והן צעירים, הם דגים. אנחנו יכולים למצוא בלא מעט...
קרא עוד »
יול 08, 2019
כיצד מבצעים פינוי דירה?
פינוי דירה זו משימה לא פשוטה. היא דורשת עמל רב ומאמצים של ממש. אך כאשר המטרה ניצבת מול העיניים ותאריך...
קרא עוד »
יונ 23, 2019
נעלי ספורט איכותיות – האם כדאי להשקיע?
ניתן לומר כי ההמצאה של נעליים היא אחת ההמצאות החשובות ביותר בתולדות האנושות. כאשר אנחנו חושבים על...
קרא עוד »
אוק 08, 2018