חימום תת רצפתי – למה צריך את זה?

נושא ההסקה מאז ומתמיד העסיק בעלי דירות או בעלי עסקים. כל תחום החימום וההסקה מלא בפיתוחים ושכלולים שצמחו בשנים האחרונות וביניהם גם חימום תת רצפתי שנותן את האפשרות לחמם את בית העסק או את הבית עם צינורות חימום שמותקנות מתחת לרצפות.

יש יתרון גדול מאד כאשר בוחרים חימום תת רצפתי. חימום מסוג זה יעיל בחימום חללים בעלי תקרה גבוה שמתקשים בחימום ממערכות אחרות, בין אם רגילות ובין אם רצפתיות.

חימום תת רצפתי הוא מוצר הסקה שיש לו וותק בתחום מוצרי החימום  הרבים בשוק זה ואין ספק שמדובר במוצר יעיל ומאד נפוץ לאחרונה.  מוצר זה עובד כך שבמעגל סגור על בסיס מים ובה מערכת צינורות סגורה מאלומיניום (או מפלסטיק) בה נמצאים מים חמים המחממים בתורות את הרצפה מתחתיה הם נמצאים בתנועה.

מערכת חימום זו, חימום תת רצפתי –  בנויה בצורה שבה היא מונעת קורוזיה, הצטברות אבנית וסתימות מה שיוצר אורח חיים ארוך טווח למוצר וכך יכול לשמש לשנים הלאה בלי חשש מהתקלות השונות העלולות להיווצר מתחת לרצפה.

מה ייחודיות מוצר החימום?

הפיתוח הייחודי של מוצר חימום תת רצפתי הוא היכולת לבודד בין גופי החימום לבין רצפת הבטון מתחתיה הם קיימים. פיתוח זה בעל חשיבות גבוהה להתנהלות טובה של המוצר ולאחזקת ערכת החימום. במידה וגוף חימום זה יותקן בקומת קרקע אין כוונה לחמם יסודות בניין, אך במידה וגוף חימום זה יותקן בית מגורים משותף (בניין) לשכבת הבידוד משמעות חשובה, במידה ואינה תקינה החימום עלול לזלוג אל הקומה מתחת וכך גם לחמם חללים נוספים שמעבר לתחושת אי הנעימות מול השכנים שלכם, פשוט תגרום לשחיקה של המוצר ולזילות האפקטיביות בו.

כל מוצר שרוכשים, מומלץ להתייעץ ולקבל המלצות וחוות דעת ממומחים בתחום או ממי שכבר כש את המוצר. מומלץ לעשות סקר שוק, לקבל המלצות ולזכור כי מוצר זה חייב להיות מותקן על ידי איש מקצוע המומחה בתחום, בעל נסיון, אחריות וותק.

 

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שיקולים חיוניים לבחירת כלבים וחתולים
ההחלטה לקבל כלב או חתול לביתכם היא מרגשת ומשמעותית כאחד. כל חיה מביאה את מערכת הצרכים, המוזרויות...
קרא עוד »
דצמ 13, 2023
פואנטה – שווה לעקוב
מן הרגע בו האינטרנט הפך להיות החבר הכי טוב של האדם, יותר משווקים קלטו את העניין והחלו לשווק את שלל...
קרא עוד »
אוג 28, 2018
החלפת צילינדר
טעות לחשוב שצריך לעשות החלפת צילינדר בדלת רק אם עוברים דירה או עוברים פריצה או שהצילינדר התקלקל. רוב...
קרא עוד »
מרץ 28, 2018