חורף חם ונעים – חימום רצפתי

חימום תת רצפתי

אם אי פעם תהיתם מה הדבר הכי מפנק שאתם יכולים להעניק לעצמכם בחורף ,אז תנו לנו לעזור לכם. אם לא שמעתם על חימום רצפתי, עוד לא חוויתם מהי מערכת חימום אמיתית ומפנקת.

חימום רצפתי עובד באפקטיביות ופיתוח מדוקדק של שכבת בידוד שחייבת להיות תקינה ואיכותית ומונחת בין גופי החימום התת רצפתי לרצפת הבטון מעליה. שימו לב שאם אנשי המקצוע שלכם לא התקינו לכם את הבידוד כראוי, במידה והנכם גרים בבניין קומות ישנה אפשרות לחימום יסודות הבניין, או לחימום חללים הנמצאים מתחתיכם על כן חשוב מאד לפנות לאנשי מקצוע מומחים בנושא.

הפיתוחים והשכלולים בשנים האחרונות הפכו את כל המערכות הקשורות אל חימום רצפתי ליעילות, אמינות וחסכוניות באנרגיה, זאת כמובן בהשוואה למערכות החימום הרבות האחרות הקיימות בשוק זה. המערכת המותקנת מתחת לריצוף יעילה בכל הקשור לחלל בו התקרה גבוהה ולא ניתן לחמם אותו באופן אחר.

חימום תת רצפתי

אחת מהשיטות היותר פופולריות עבור החימום הרצפתי היא חימום בסיוע של משאבות חום ומערכת החימום כוללת בין השאר שימוש בתרמוסטטים המאפשרים את כוונון עוצמות החימום בכל חלל. הבידוד המותקן מתחת לרצפה משפר את יעילות החמום ושומר על החימום בהשקעה מינורית של אנרגיה כך שהתוצאה היא חימום אחיד, נעים ולא מייבש.

מערכות החימום המשתלבות עם מערכות בקרה של הבתים החכמים ומערכות חשמל חכמות מאפשרות צד נוסף של בקרה טכנולוגית ומתקדמת, ביניהן כלולה גם מערכת החימום הרצפתי.

המרכיב החשוב ביותר – בידוד

לפני שאתם ניגשים לרכישת המוצר וודאו כי אתם אכן רוכשים את המוצר אצל אנשי מקצוע מומחים, בעלי נסיון וותק. נושא הבידוד מאד חשוב היות ואם הבידוד אינו מותקן כראוי, יש סיכוי שיפגע חסכון האנרגיה במידה והחימום יזלוג אל חללים אחרים בין אם בבניין קומות ובין אם בבית קרקע.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חלל עבודה משותף ברחובות למי הוא מתאים?
בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר מקומות אשר מוגדרים כחללי עבודה משותפים. מקומות אשר...
קרא עוד »
דצמ 25, 2017
השכרת אוהל ילדים למסיבות קונספט מרתקות
רוצים להפוך את מסיבת הילדים הבאה שאתם מתכננים לכזו שתהיה בלתי נשכחת ומכל הבחינות? דעו לכם כי הדבר...
קרא עוד »
יול 10, 2017
מתי נהוג לבקר בקבר לפי ההלכה?
אובדן של בן משפחה יקר, או חבר אהוב הוא עול רגשי עצום שלפעמים אתם ממש לא מוכנים אליו. מוות הוא כל כך...
קרא עוד »
פבר 06, 2020