החלפת צילינדר

החלפת צילינדר

הגיע הזמן לשדרג את הביטחון שלכם ושל המשפחה שלכם ולעבור לצילינדר בטוח ואיכותי בדלת שלכם. כמובן שאתם בדרך להחלפת צילינדר בדלת לצילינדר של אווה וצריכים עוד קצת מידע. אז הנה ריכוז היתרונות של אווה על כל השאר:

טכנולוגייה ייחודית נגד פריצות שקטות

בניגוד ליתר הצילינדרים בישראל, אווה מייצרת את הצילינדרים שלה בטכנולוגיה שונה שלא מאפשרת פריצה שקטה באמצעות מה שמכונה בעגה המקצועית "באמפקי" (הקפצה של הפינים).

החברה היחידה שאינה סוחרת בגלמי המפתחות

כשעושים החלפת צילינדר חשוב מאוד לבדוק היכן ומי מוכר את הגלמים של המפתח שלכם. אווה היא החברה היחידה בישראל שאינה מוכרת את הגלמים שלה למנעולנים, והשכפול מתבצע דרך מנעולן מורשה חבר נבחרת אך ורק בחברה. כך אתם מוגנים מפני שיטת הפריצה השקטה הנפוצה בישראל – העתקה פיראטית של מפתחות.

נבחרת מנעולנים סגורה – הנבחרת של אווה

דעו שבישראל כל אחד יכול להיות מנעולן. אף גוף ממשלתי או מקצועי, כולל המשטרה, לא מפקחים על התחום וגם עבריין יכול להחליט שהוא מנעולן. לכן אווה עובדת בשיטה שונה ובה רק מנעולנים חברי נבחרת שהם מפוקחים ועוברים הכשרות ברמה הגבוהה ביותר רשאים להתקין ולתת שירות על הצילינדרים של אווה.

ואחרי שקיבלתם את כל המידע, בין אם יש לכם צורך בהחלפת צילינדר בדלת רשפים, החלפת צילינדר בדלת רב בריח או החלפת צילינדר בדלת עץ או החלפת צילינדר בדלת פלדלת, הצילינדרים של אווה הם מודולריים ומתאימים לכל סוגי הדלתות בישראל. גם אם החלפתם דלת אתם חוסכים ולא צריכים לקנות צילינדר חדש.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בלוקים עם תמונות – לעיצוב הסלון בתמונות משפחתיות
עיצוב הסלון הוא מרכז המשיכה. הרהיטים, העיצוב והקישוט שלך צריכים לשקף את סגנון הבית שלך. כדי להפוך את...
קרא עוד »
אוג 19, 2022
בפסח מפתיעים את העובדים עם מתנה אחרת!
מדי שנה בפסח, נוהגים בעלי עסקים לקנות לעובדים שלהם מתנות לחג. בדרך כלל, נוהגים לקנות בקבוקי יין, מתנות...
קרא עוד »
דצמ 16, 2021
צעד אחר צעד: המדריך לבחירת צלם אירועים
חתונה, ברית, אירוע עובדים או חגיגה משפחתית. על מנת לנצור את הרגעים היפים בחיים עלינו להבטיח כי הם גם...
קרא עוד »
נוב 01, 2021