החלפת צילינדר

החלפת צילינדר

כמה פעמים שמעתם על שכן או חבר שפרצו לו הביתה ואמרתם לעצמכם – חייבים להחליף צילינדר?….אתם כבר המון שנים עם אותו צילינדר מיושן או עם צילינדר שהגיע יחד עם הדלת שקניתם ואין לכם מושג כמה בקלות ניתן לפרוץ אליכם הביתה…אז אתם דוחים את הקץ ומתעצלים ושוכחים ואז,מניסיוננו, המזל מפסיק להיות לצידכם והסטטיסטיקה מנצחת, ואתם חווים פריצה לבית….

מבצעים החלפת צילינדר בדלת לאווה עוד היום!

בחודשים האחרונים מתחוללת מהפכה בתחום הצילינדרים בישראל עם הגעתה של ענקית מערכות הנעילה האוסטרית אווה לשוק הישראלי. אווה מציעה טכנולוגיה שונה ועמידה הרבה יותר מפני פריצות שקטות ,כמו גם צילינדרים באיכות אוסטרית, עמידים לאורך שנים עם פיתוחים ייחודיים לעמידות בתנאי אקלים קשים. מעבר לכך, לאווה חמישה צילינדרים בחמש רמות הגנה, וכך גם המחיר בהתאם לרמה שבחרתם וליכולת שלכם, כך שהחלפת צילינדר מחיר הוא בהחלט החלטה שלכם.

החלפת צילינדר

החלפת צילינדר בדלת פלדלת – רק לאווה

אם החלטתם סוף סוף שזה הזמן לבצע החלפת צילינדר בדלת דעו שניתן להחליף צילינדר בכל דלת: החלפת צילינדר בדלת רב בריח, החלפת צילינדר בדלת רשפים, החלפת צילינדר בדלת עץ, החלפת צילינדר בדלת הרמטיקס, החלפת צילינדר בדלת שיריונית חוסם ובעצם בכל דלת, כולל החלפת צילינדר בדלת מעוצבת.

הציילנדרים של אווה הם מודולריים, מה שמעניק לכם שני יתרונות גדולים: האחד, אם החלטתם להתחדש בדלת חדשה או לעבור דירה, אתם ממש לא צריכים לקנות צילינדר חדש של אווה אלא פשוט להעביר את הצילינדר הקיים ומקסימום לעשות התאמות קטנות. השני, לצילינדרים של אווה מוט עשוי פלדה בגלל המבנה המודולרי המוט הזה מגן מפני שבירה באמצעות ג'בקה.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אלבום תמונות מעוצב, אפשר לעשות לבד
מעוניינים לעצב לעצמכם אלבום תמונות? דעו לכם שאתם יכולים ליצור אחד כזה בקלות רבה ובאופן עצמאי. כל...
קרא עוד »
יונ 11, 2017
איך כדאי להתנהל עם מטפלת חדשה בבית
יש לכם ילדים קטנים בבית והחלטתם שהגיע הזמן להשאיר אותם עם מטפלת כדי להיות חופשיים יותר? אם כך, אתם...
קרא עוד »
מרץ 06, 2017
שירותי הדברת מזיקים – כיצד תבחרו שירות טוב
הדברת מזיקים לבית היא דבר שחשוב שיעשה פעם בשנה לפחות עם בוא האביב. הדברת מזיקים במקום העבודה כמו...
קרא עוד »
מאי 01, 2016