החלפת צילינדר

החלפת צילינדר

כמה פעמים שמעתם על שכן או חבר שפרצו לו הביתה ואמרתם לעצמכם – חייבים להחליף צילינדר?….אתם כבר המון שנים עם אותו צילינדר מיושן או עם צילינדר שהגיע יחד עם הדלת שקניתם ואין לכם מושג כמה בקלות ניתן לפרוץ אליכם הביתה…אז אתם דוחים את הקץ ומתעצלים ושוכחים ואז,מניסיוננו, המזל מפסיק להיות לצידכם והסטטיסטיקה מנצחת, ואתם חווים פריצה לבית….

מבצעים החלפת צילינדר בדלת לאווה עוד היום!

בחודשים האחרונים מתחוללת מהפכה בתחום הצילינדרים בישראל עם הגעתה של ענקית מערכות הנעילה האוסטרית אווה לשוק הישראלי. אווה מציעה טכנולוגיה שונה ועמידה הרבה יותר מפני פריצות שקטות ,כמו גם צילינדרים באיכות אוסטרית, עמידים לאורך שנים עם פיתוחים ייחודיים לעמידות בתנאי אקלים קשים. מעבר לכך, לאווה חמישה צילינדרים בחמש רמות הגנה, וכך גם המחיר בהתאם לרמה שבחרתם וליכולת שלכם, כך שהחלפת צילינדר מחיר הוא בהחלט החלטה שלכם.

החלפת צילינדר

החלפת צילינדר בדלת פלדלת – רק לאווה

אם החלטתם סוף סוף שזה הזמן לבצע החלפת צילינדר בדלת דעו שניתן להחליף צילינדר בכל דלת: החלפת צילינדר בדלת רב בריח, החלפת צילינדר בדלת רשפים, החלפת צילינדר בדלת עץ, החלפת צילינדר בדלת הרמטיקס, החלפת צילינדר בדלת שיריונית חוסם ובעצם בכל דלת, כולל החלפת צילינדר בדלת מעוצבת.

הציילנדרים של אווה הם מודולריים, מה שמעניק לכם שני יתרונות גדולים: האחד, אם החלטתם להתחדש בדלת חדשה או לעבור דירה, אתם ממש לא צריכים לקנות צילינדר חדש של אווה אלא פשוט להעביר את הצילינדר הקיים ומקסימום לעשות התאמות קטנות. השני, לצילינדרים של אווה מוט עשוי פלדה בגלל המבנה המודולרי המוט הזה מגן מפני שבירה באמצעות ג'בקה.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
7 טיפים לעישון סיגריות אלקטרוניות באופן אפקטיבי
אין ספק כי יש משמעות גדולה לשאלה איזה סיגריה אנו מעשנים ואין ספק כי אנו צריכים לתת את הדעת על כך אם אנו...
קרא עוד »
יול 06, 2019
מסעדות טובות ומגוון מסלולי טיול: צימרים בכינרת לזוגות
אם אתם מתכננים חופשה רומנטית בצימר בצפון - חשוב שתעו כי אחת הבחירות הנכונות היא צימרים אשר נמצאים...
קרא עוד »
אפר 22, 2018
איזה סוג שיש למטבח חוץ הכי מומלץ?
מטבח חוץ נעשה שימושי ופופולארי יותר בשנים האחרונות. אנשים רבים מעוניינים לשדרג את החצר או המרפסת...
קרא עוד »
אוג 12, 2021