החלפת צילינדר

החלפת צילינדר

טעות לחשוב שצריך לעשות החלפת צילינדר בדלת רק אם עוברים דירה או עוברים פריצה או שהצילינדר התקלקל. רוב הסיכויים שיש לכם בדלת צילינדר שאינו עמיד בפני פריצה שקטה וזאת בשנים האחרונות מכת מדינה בישראל. החלפת צילינדר והשקעה קטנה של תשומת לב וכסף תחסוך לכם הרבה מאוד כאב לב וטרחה אחר כך. ואל תגידו "לי זה לא יקרה", כי על פי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה זה קורה ל-12 בתים בשעה בישראל. יתרה מכך, אם אתם גרים גרים בערים הגדולות, דו"ח של המשרד לביטחון פנים מראה שיש סיכוי של למעלה מ-60% שתהיו קורבן לפריצה.

החלפת צילינדר

מה עושים?…לא נלחצים. פשוט משדרגים לצילינדר של אווה.

אם אתם קוראים שורות אלו כנראה שזה לא סתם, וזה הרגע בשבילכם להעלות את רמת הביטחון שלכם ושל בני משפחתכם ולבצע החלפת צילינדר לאווה. אווה, ענקית מערכות הנעילה האוסטרית הותיקה, מציעה לכם סדרה של חמישה צילינדרים בחמש רמות הגנה עולות, כך שגם אתם יכולים למצוא את הדגם שמתאים לכם הן מבחינת צרכי הביטחון הספציפיים שלכם והן מבחינת התקציב. בכל מקרה, ודאי תבחרו מנעולן חבר "הנבחרת של אווה", שזוהי קבוצת המנעולנים המפוקחת היחידה בישראל. כל חבר נבחרת כזה יעניק לכם את כל המידע שאתם זקוקים לו וידע להתאים לכם את הצילינדר של אווה שהכי מתאים להחלפת צילינדר שלכם.

כל היתרונות וההגנות מפני פריצות שקטות ועוד

מעבר להגנות הייחודיות נגד הפריצות השקטות, ושכפול המפתחות שהינו רק בחברה, הצילינדרים של אווה הם מודולריים, מה שמאפשר לכם לקחת אותם עימכם לכל דלת או בית., ופשוט להתאים, ללא צורך ברכישת צילינדר חדש.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מדוע לעשות שיעורי עזר במתמטיקה?
  [caption id="attachment_2134" align="alignleft" width="284"] מורה פרטי למתמטיקה יחבר את הילדים שלכם לתחומים המובילים...
קרא עוד »
נוב 23, 2016
עוברים לדירה חדשה?- כך היא תהיה נקייה ומוכנה
מעבר לדירה חדשה יכול להיות חוויה מרגשת, אבל זה גם יכול להיות מלחיץ. מאריזת החפצים ועד סידור הרהיטים,...
קרא עוד »
ינו 29, 2023
השכרת שולחנות משחק לאירועים – כיצד עושים זאת?
אם אתם מתכננים אירוע בקרוב, ואתם רוצים שיהיו במסיבה שלכם שולחנות משחק - הרי שאתם כבר נמצאים בדרך...
קרא עוד »
ספט 26, 2019