החלפת צילינדר

החלפת צילינדר

טעות לחשוב שצריך לעשות החלפת צילינדר בדלת רק אם עוברים דירה או עוברים פריצה או שהצילינדר התקלקל. רוב הסיכויים שיש לכם בדלת צילינדר שאינו עמיד בפני פריצה שקטה וזאת בשנים האחרונות מכת מדינה בישראל. החלפת צילינדר והשקעה קטנה של תשומת לב וכסף תחסוך לכם הרבה מאוד כאב לב וטרחה אחר כך. ואל תגידו "לי זה לא יקרה", כי על פי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה זה קורה ל-12 בתים בשעה בישראל. יתרה מכך, אם אתם גרים גרים בערים הגדולות, דו"ח של המשרד לביטחון פנים מראה שיש סיכוי של למעלה מ-60% שתהיו קורבן לפריצה.

החלפת צילינדר

מה עושים?…לא נלחצים. פשוט משדרגים לצילינדר של אווה.

אם אתם קוראים שורות אלו כנראה שזה לא סתם, וזה הרגע בשבילכם להעלות את רמת הביטחון שלכם ושל בני משפחתכם ולבצע החלפת צילינדר לאווה. אווה, ענקית מערכות הנעילה האוסטרית הותיקה, מציעה לכם סדרה של חמישה צילינדרים בחמש רמות הגנה עולות, כך שגם אתם יכולים למצוא את הדגם שמתאים לכם הן מבחינת צרכי הביטחון הספציפיים שלכם והן מבחינת התקציב. בכל מקרה, ודאי תבחרו מנעולן חבר "הנבחרת של אווה", שזוהי קבוצת המנעולנים המפוקחת היחידה בישראל. כל חבר נבחרת כזה יעניק לכם את כל המידע שאתם זקוקים לו וידע להתאים לכם את הצילינדר של אווה שהכי מתאים להחלפת צילינדר שלכם.

כל היתרונות וההגנות מפני פריצות שקטות ועוד

מעבר להגנות הייחודיות נגד הפריצות השקטות, ושכפול המפתחות שהינו רק בחברה, הצילינדרים של אווה הם מודולריים, מה שמאפשר לכם לקחת אותם עימכם לכל דלת או בית., ופשוט להתאים, ללא צורך ברכישת צילינדר חדש.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בעיות בזוגיות אחרי לידה – הסוד להצלחה
על פניו, לידה של תינוק או תינוקת אמורה להיות אחד מרגעי השיא של כל מערכת זוגית. הרי אין דבר שבני זוג...
קרא עוד »
נוב 25, 2019
אקווריום פורמולה – כל היתרונות
אקווריומים הם בחירה פופולארית מאוד אצל כל מי שרוצה להכניס לבית, למשרד או לבית העסק אווירה נינוחה...
קרא עוד »
יונ 03, 2017
איך בוחרים אולפן הקלטות
חלומם של רבים להיות זמרים ויוצרים הוא כזה שניתן להגשים, במיוחד אם יש סביב האמן צוות טכני ומקצועי...
קרא עוד »
פבר 03, 2019