החלפת צילינדר

החלפת צילינדר

האם ידעתם שאפשר לפרוץ את הצילינדר שלכם באמצעות כלי פריצה שעולה 13 דולר באי ביי???, האם העלתם על דעתכם שהצילינדר שהתקינו לכם בדלת ניתן לפתיחה תוך 25 שניות בלבד על ידי כל עבריין ממוצע?….האם המנעולן שלכם טרח לספר לכם שכל צילינדר בישראל שעובד בטכנולוגיה מיושנת הקרויה "פיני בית- פיני תוף" ניתן לפריצה מהירה באמצעות אקדח מקפיץ פינים שכל אחד יכול לרכוש באינטרנט בכמה עשרות עד מאות דולרים???….כנראה שלא.

החלפת צילינדר

הרוב המוחלט של הצילינדרים בישראל ניתנים לפריצה שקטה

לא סתם בישראל אחוז הפריצות השקטות גובה במאות אחוזים ממדינות דומות מערביות. זה הודות לטכנולוגיה מיושנת ולסחר חופשי בגלמים. כדי להיות בטוחים שאליכם הביתה לא יפרצו, אתם זקוקים לצילינדר שהרמה הטכנולוגית שלו מתקדמת ואינו בנוי בשיטת "פיני בית- פיני תוף", ושהגלמים שלו אינם נסחרים בין מנעולנים. החברה היחידה שעובדת כך בישראל היא חברת אווה האוסטרית. לכן, החלפת צילינדר בדלת שלכם לאווה זה ממש עניין הכרחי ויכול להציל אתכם ממצב של פריצה.

למה החלפת צילינדר לאווה מומלצת?

צילינדר של אווה יודע לתת מענה לכל שיטות הפריצה הנפוצות בישראל ,מאחר והוא גם עובד בטכנולוגיה חדשיה ועמידה שמוכיחה עצמה כבר מספר שנים ארוכות בכל רחבי אירופה (הוא מומלץ על ידי גורמי הביטחון בארץ ובעולם).בנוסף, החברה אינה סוחרת במכונות שכפול או בגלמי מפתחות כמו שאר החברות ,ואתם מקבלים הגנה הגנה מהעתקה פיראטית שאין לה מתחרים.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לבחור ריהוט לגן שיחזיק לאורך זמן
כאשר משקיעים ברהיטים לגן, חשוב מאוד לשים לב לכך שאלו אכן יוכיחו את עצמם לאורך זמנן ויתנו מענה לארוך כל...
קרא עוד »
יול 31, 2019
למה כדאי לקנות מוצרים לאמבטיה אונליין?
בעידן הדיגיטלי של היום, קניות מקוונות הפכו ליותר ויותר פופולריות ונוחות. זה כולל רכישת מוצרי אמבטיה...
קרא עוד »
ספט 10, 2023
מתי עושים תהליך פינוי דירה
בשנים האחרונות אנחנו שומעים על הרבה אנשים שבחרו להזמין שירותי פינוי דירה ולכן ברור מדוע גם אתם...
קרא עוד »
אוג 06, 2018