החלפת משאבות ביוב

החלפת משאבות ביוב

משאבות ביוב בדרך כלל מחזיקות שנים רבות, במיוחד אם יש תחזוקה ברמה גבוהה, ובעל מקצוע שמסייע לכם. אבל, אם אתם צריכים לבצע החלפת משאבות ביוב ולא יודעים איך להתחיל – אז הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להתייעץ עם אותו בעל מקצוע שיבוא לבדוק לכם את התנאים, ויתאים בעבורכם את הציוד המושלם לצרכים שלכם.

החלפת משאבות ביוב

מדריך לביצוע החלפת משאבות ביוב

אם אתם גרים בבית שיש בו מרתף או מקלט אז סביר להניח שיש לכם מקום מובנה להכניס בו משאבה. גם אם אין משאבה, סביר להניח שהקבלן חשב על המיקום שלה. עקרונית משאבה טובה היא משאבה שעובדת, ואם היא לא עובדת אז רוב הסיכויים שהבעיה היא מכנית, ניתנת לתיקון. משאבה חדשה תעשה את העבודה בצורה חלקה יותר, אבל חשוב לשמור עליה היטב ולנקות אותה, כי ללא תחזוקה תצטרכו אחרי שנתיים שלוש לעשות החלפת משאבות ביוב שוב! תחזוקה היא דבר חשוב, שחוסך הרבה כסף. במקרה של ביוב זה גם חוסך הרבה מאד ריחות לא נעים שלא נחמד לשאוב.

החלפת משאבות ביוב – מה החלופות שלכם

בגדול יש שתי משאבות ביוב שמהן יש הרבה תתי סוגים. האחת, משאבה שנכנסת לתוך הביוב עצמו ולכן צריכה להיות מבודדת ברמה גבוהה, ונקראית משאבה טבולה. השנייה, משאבה שנמצאת על אגן חיצוני. שתיהן מתאימות לשאיבת ביוב ביתי, אולם זו הטבולה עדיפה כי היא מתאימה גם לחללים קטנים יחסית כמו מרתף ביתי. בכל מקרה על המשאבה להתמודד עם לחץ המים והשימוש בביוב הביתי, ולכן חשוב שאם אתם עושים החלפת משאבות ביוב לציוד חדש, תשקיעו לבדוק את הצרכים שלכם, ולוודא שזה עומד בהם.

החלפת משאבות ביוב

משאבות מים משולבות שמתאימות לביוב – הן הדבר הטוב ביותר שתוכלו להכניס אליכם הביתה, מכיוון שהן מצוידות בטכנולוגיה חדישה שמפעילה אותן רק כשצריך, והן גם משאבה טבולה וגם משאבה חיצונית, דבר שמאפשר להן להיות מאד מגוונות ביכולת שלהן להתמודד עם מצבים מסובכים או עבודות קשות כמו ניקוז ביוב. מומלץ!

אם אתם עומדים לעשות החלפת משאבות ביוב – אתם צריכים לעשות זאת עם בעל מקצוע ברמה גבוהה בלבד, כדי לוודא את תקינות ואיכות העבודה.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה משתמשים בארונות תקשורת 
תשתית ארונות תקשורת משמשת כדי לספק אחסון לשרתים ולהתקני חומרה אחרים. זהו סוג של שרת שנמצא פיזית בתוך...
קרא עוד »
נוב 30, 2022
מבדקי בטיחות לקייטנות ומוסדות חינוך
כיום קיימת מודעות גבוהה במיוחד לכל הנושא של בטיחות במוסדות חינוך כמו גם בקייטנות, בגני ילדים או...
קרא עוד »
מאי 05, 2019
אקססוריז לכלה
אביזרי כלה חיוניים להשלמת המראה הכללי של הכלה ביום חתונתה. מנעליים ועד תיקים, חגורות ותכשיטים,...
קרא עוד »
יונ 26, 2023