האם ואיך – חימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי

ממש כפי שצריך עוד היום לחשוב על הפנסיה שלנו וצריך עוד היום לחשוב על החינוך שאנו רוצים להעביר לילדים שלנו, כך גם כאשר בונים בית יש לחשוב עוד בשלב הבנייה איזה סוג של חימום מבקשים, וזאת כי יש דברים שאם לא מודעים אליהם בזמן פשוט מפספסים הזדמנות, וכיוון שמערכת חימום שכזו מתקינם מתחת לריצוף וכיוון שאף אחד אינו שש להרים את כלל הריצוף לאחר שכבר גרים בבית, הרי שיש לעשות חושבים בזמן.

חימום תת רצפתי

בחנו את עצמכם מה מתאים לכם

מה יש לשקול כאשר בוחנים להתקין חימום תת רצפתי? ובכן יש לשאול את עצמכם האם אתם עומדים לגור בבית לאורך זמן, האם אתם מבקשים חורף נעים ופשוט שאינו מצריך מאמץ יתר, האם אתם מבקשים לשמור על איכות הסביבה, האם חשוב לכם לנצל את האנרגיה עד תום, האם אתם מבקשים להימנע מתופעות לוואי של חימום הבית (כגון ייבוש האוויר וסחרור של אבק), האם אתם אוהבים את המראה הנקי והאם אתם מבקשים ליהנות ממערכת שאינה מצריכה תחזוקה ושמחזיקה מעמד לאורך זמן – אם התשובות חיוביות, הרי שגם אתם עשויים להגיע למסקנה שיש להתקין  חימום תת רצפתי.

תוכנית מגירה

לא חשבתם להתקין את מהערכת בזמן, או רכשם בית שאינו מכיל את המערכת? יש שתי אופציות שעומדות על הפרק. האחת היא לבחון אם אתם עומדים להיעדר מהבית ליותר משבוע ימים, למשל עבור חופשה, וזאת כי מספיק כמה ימים שלא גרים בבית על מנת להטמיע את המערכת, כך שאם חיפשתם סיבה למסיבה, מצאתם אחת – צאו לחופשה! אופציה שנייה היא להתקין את המערכת רק בחדר מסוים. כך למשל ניתן להחליט שמתקינים את מהערכת בחדר הילדים או בחדר האמבט, ופשוט להבין שלא נכנסים לאותו חדר במשך מספר ימים עד סיום ההתקנה. עוד נציין שאין הכרח שיהיה הרבה אבק בבית, וזאת כי לעיתים גם ניתן להניח את המערכת על פני הריצוף הקיים ופשוט לרצף מעליו.

בחינת איכות

מי שכן התעורר בזמן לבחון את החלופות וכן הגיע למסקנה שהוא מבקש ליהנות משיטת חימום תת רצפתי צריך לבחון איזו חברה מהווה את האופציה האידאלית ביותר, וזאת כי אין לטעות שכל חברה מעניקה את אותה איכות, לא מבחינת חומרים, לא מבחינת תקנים, לא מבחינת התקנה, לא מבחינת אחריות ולא מבחינת ניסיון, ועל כן אם כבר מתקינים את המערכת, יש לוודא שהיא תלווה אתכם לאורך שנים כהלכה.

בדרך הנכונה

לסיכום נציין שגם אם בארץ החורפים אינם מאוד קרים (יחסית לעולם) וגם אם בארץ רוב האנשים עדיין בוחרים בחלופות, אין זה אומר שלא מדובר בפתרון אידאלי, אין זה אומר שלא מדובר בשיטת החימום הפופולארית והאיכותית ביותר באירופה ובארה"ב, כך שגם אם בארץ לוקח זמן להשלים פערים, אנחנו בדרך הנכונה!

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לימודי עיצוב גרפי
האם גם אתם חולמים לעסוק בתחום שלעולם לא חסרה בו עבודה? האם אתם נדלקים מאסתטיקה, אוהבים את היופי שבעולם...
קרא עוד »
מרץ 22, 2018
מופע טלפתיה – איך אמן חושים נכנס לכם לראש?
מחפשים את הדרך הכי מהנה וטובה שיש להלהיב את העובדים שלכם? רוצים לעשות להם יום גיבוש שיכלול מופע מיוחד?...
קרא עוד »
דצמ 02, 2019
איך מגבירה מערכת בית חכם אבטחה?
אם אבטחת הבית שלכם זה משהו שחשוב לכם ואתם רוצים לדעת בכל רגע נתון שאתם עושים כל מה שנדרש למען הבטחה...
קרא עוד »
נוב 28, 2016