בניית אקווריום לפי מידה

אקווריום

אוהבים לגדל דגים ורוצים להשקיע בציוד ברמה גבוהה?

זקוקים לייעוץ או לרכישה של ציוד איכותי? הגעתם לאתר הנכון!

בניית אקווריום לפי מידה היא לצורך של ניצול מקום בבית, וגם על מנת שתוכלו לעצב את פינת הים שלכם לפי הרצון והאהבה שלכם. לא לכל משפחה יש מקום גדול בו ניתן לאחסן אקווריום גדול ולכן צריך למצוא את הנישה המתאימה לצורך כך ועל פי נתוני המקום להזמין את האקווריום. אקווריום גדול בעל מידות לא שגרתיות צריך להעמיד במקום כזה שלא יפריע לסובבים אותו והוא יישאר במקום ולא יועבר אלא במקרים חריגים.

איך עושים זאת? רק אצלנו!

אנחנו בחברת פנורמה, בהיותנו החברה הגדולה והמקצועית בתחום בארץ, מאפשרים לכל לקוחותינו  לרכוש אקווריום על פי המידה המתאימה להם. אקווריומים הם בגודל סטנדרטי אבל תמיד אפשר לפנות אלינו ולבקש לבנות אקווריום עם מידות לא שגרתיות, קטנים יותר או גדולים יותר. לנו בחברה יש מומחים להזמנות לא שגרתיות. לקוח המגיע עם בקשה לגודל מסוים של אקווריום עושה זאת בהתאם לאפשרויותיו. אנחנו גם מציעים ללקוחות אלו שולחן בגודל המתאים לאקווריום שנבנה באופן מיוחד ללקוח.

אקווריום

מה תקבלו אצלנו בעת בניית אקווריום לפי מידה?

  • אנו בחברה דואגים להביא ללקוח את האקווריום לביתו במיוחד אם הוא בגודל לא סטנדרטי. נציג החברה שלנו מסביר ומייעץ ללקוח בכל מה שקשור באביזרים נלווים לאקווריום. עלות האקווריום אינו כוללת את האביזרים הנלווים כמו תאורה, סנן, חימום ועוד.
  • אנחנו בחברת פנורמה מחכים לתגובות הקונים כדי לשפר ולתקן את המוצרים שלנו כל תלונה, אם תהיה, תקבל התייחסות רצינית ומידית. לקוח מרוצה הופך להיות חלק מפרסום העסק, לקוח לא מרוצה עושה את ההיפך ולכן החשיבות שלנו בחברה היא לרצות במידת האפשר את כולם.
  • חברת פנורמה מספקת אקווריומים לכל חלקי הארץ. ובמרבית חנויות הדגים אפשר לרכוש אקווריום מתוצרת החברה שלנו או לבצע הזמנה שתועבר אלינו על ידי בעל החנות. שמה של חברת פנורמה ידוע גם בשוק האקווריומים בחוץ לארץ ומתקיים סחר בין ישראל לחו"ל לאורך כל השנה. זוהי הוכחה נוספת לאיכות המוצר וטיב השרות שאנחנו נוהגים לתת לכל אחד מהלקוחות שלנו.

 

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יוצאים ‏מהשיגרה ‏ונוסעים ‏לספא ‏זוגי ‏מפנק
במשך תקופה ארוכה אתם מבטיחים לעצמכם כי הפעם לא תוותרו ותקחו פסק זמן מהשגרה העמוסה והלוחצת בכדי לעשות...
קרא עוד »
יול 23, 2016
איך לבחור אוכל לכלבים?
כל יצור חי ניזון מאוכל על מנת לגדול, להתקיים ולהתפתח, ולכל אחד מהיצורים הללו יש אוכל אחר שמתאים לו...
קרא עוד »
ינו 05, 2022
לקראת התרחבות המשפחה – 5 דברים שחייבים לחשוב עליהם
תכנון מוקדם יכול לעזור בימים הראשונים עם התינוק החדש. חושבים להרחיב את המשפחה? הנה כמה דברים שצריכים...
קרא עוד »
יול 22, 2016