אובססיה לאיסוף מכשירי חשמל?

פינוי דירה

לכל אחד מאיתנו יש מכשירי חשמל בבית. יש מי שאוהב שיש לו את כל סוגי מכשירי החשמל הכי חדשים יש מי שפחות מתלהב שיש לו מכשירי חשמל רבים. אבל לכל אחד יש מכשירי חשמל בבית. בעבר אנשים קנו מכשירים חשמליים כמו מקרר או תנור הוא שרת אותם כל חייהם או לשנים רבות היום לעומת זאת מכשירי החשמל מתוכננים כך שיש לרוב מיועדים להחזיק כמה שנים ספורות. כך שאנשים קונים מכשירי חשמל חדשים וזורקים את הישנים.

פינוי דירה

אי השלכת מכשירי חשמל ישנים

יש אנשים שרוכשים או מקבלים מכשירי חשמל רבים ולא משליכים את הישנים מכל מיני הסברים שהם נותנים לעצמם. יש מי שחושב שאולי יצליח לתקן את המכשירים המקולקלים או שפשוט קשה להם להיפרד מהמכשירים הישנים. בבית של אנשים כאלה מתחילים לאגר מכשירים רבים תנורים מכונות כביסה מדיחים מקררים או לפחות מכשירי חשמל קטנים כמו מיקסרים מערבלים טוסטר אובן ועוד סוגים רבים של מכשירי חשמל קטנים. מכשירי החשמל מפריעים לניהול הבית בצורה נורמאלית הם תופסים מקום רב וחוסמים כל חלל פנוי בבית למרות שברובם הן כלל שימוש בהם. האגרנים של מכשירי חשמל לרוב לא עושים שימוש כלל במכשירים כאלה והם לא זורקים אותם בגלל שיש קושי רגשי להפטר מהמכשירים ולזרוק אותם לפחים.

אגרנות ספציפית למכשירי חשמל

כמו שיש אגרנים שאוספים מכל הבא ליד אגרנים של מכשירי חשמל אוספים מכשירי חשמל רבים ומתמקדים באגרנות מסוג חפצים זה. גם אם אותם אגרנים לא אוספים שום דבר אחר מלבד מכשירי חשמל מכשירי חשמל מפריעים מאוד לבני המשפחה של האגרן ולפעמים לאגרן עצמו אבל הקשיים והעומס בבית האגרן לא מצליח להפסיק את האובססיה לאיסוף מכשירי חשמל.

פינוי דירה

קבלת עזרה באובססיה למכשירי חשמל

מי יכול לעזור במקרה של אובססיה לאיסוף מכשירי חשמל? ניתן לקבל טיפול פסיכולוגי הטיפול יתמקד בשינוי הגישות למכשירי החשמל ובבניית הרגלים חדשים לגבי איסוף ואגירה של מכשירי חשמל. טיפול פסיכולוגי גם יכול מלטפל לחרדה שיש לאגרנים כאשר הם מתבקשים להשליך ולהפטר ממכשירי חשמל המיותרים שהם אגרו טיפול פסיכולוגי הוא יעיל במקרים רבים אך לוקח זמן רב.

פתרון מיידי ויעיל לטיפול באגרנות מכשירי חשמל

לפעמים האגרן או בני משפחתו של האגרן מחפשים פתרון מיידי יותר  שיגרום לדירה להתפנות ממכשירי החשמל המיותרים כדי שניתן יהיה סופסוף לחיות בדירה בצורה נורמאלית עם מספר סביר והגיוני של מכשירי חשמל שהם תקינים הניתן לעשות בהם שימוש. לכן כדי וחשוב לפנות לחברה פינוי דירה אשר מתמחה בפינוי דירות של אגרנים כפייתיים ויודעת לתת מענה ולפנות מכשירי חשמל מיותרים בבית שיש בו אובססיה לאגרנים של מכשירי חשמל. אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר כדי לקבל ייעוץ והכוונה חינם לצורך פינוי דירה שיש בה אגרנות של מכשירי חשמל.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מועדון הקוליסאום – הפקת בר מצווה
הפקת בר מצווה היא דבר לא פשוט. הרי לא מדובר בעוד אירוע יום הולדת אלא בהרבה מעבר לכך. מדובר באירוע יום...
קרא עוד »
מאי 02, 2023
יתרונות וחסרונות של מורה פרטי
כל הורה השואף שבנו או ביתו המתקשים במקצועות שונים בלימודיהם, יתגברו על הקושי, משתמש בשירותיו של מורה...
קרא עוד »
מרץ 17, 2016
פאות
יש מי שבוחר לעטות פאה בשל דלילות השיער, יש מי שבוחר לעטות פאה בשל מצב רפואי, יש מי שבוחר לעטות פאה בשל...
קרא עוד »
ספט 13, 2018