תביעות סיעוד

מדוע כל עובד חייב לחבור בשלב כזה או אחר למשרד עורכי דין תביעות סיעוד? מהן תביעות סיעוד ומדוע חברת ביטוח שהתמחותה היא ביטוח בריאות אינה מספקת להגשת התביעה? מהו הקשר שנרקם בין עורך הדין המייצג שלכם לחברת הביטוח האחראית על פוליסת הבריאות והתאונות האישיות שלכם? במאמר זה תוכלו לקבל את כל האינפורמציה על תביעות סיעוד: כיצד מגישים אותן במקרי הצורך ומהו המענה שניתן בעבורן.

הביטוח הבריאותי בישראל – קווים לדמותו

בישראל ניתן לחתום על 2 סוגים של פוליסה שמספקים מענה בריאותי לעובד המושבת. הראשון הוא ביטוח בריאות כללית שמכסה מפני וירוסים ומחלות. השני הוא ביטוח תאונות אישיות שמכסה פציעות, מכות וחבטות, השבתות נוירולוגיות וירידה בתפקוד שקשורים במשלח היד שלכם. בפוליסה מצוינים כל הכשלים בגינם תקבלו מענה סיעודי. מה שמעטים יודעים הוא שמדובר על ניסוח משפטי שחובה לבדוק אותו מלפני ולפנים לפני שמאשרים. גם אנשים שבקיאים בעולם המשפט הביטוחי נפלו במסיחים שונים והחברה טענה שלא מגיע להם סיוע סיעודי בזמן אמת. ליווי של עורך דין תביעות סיעוד יכול היה להוביל לתוצאה לגמרי שונה.

כך תקבלו את המענה הסיעודי הנדרש לכם

ישנן 2 דרכים להבטיח את קבלת הסיוע. הראשונה היא להגדיל ראש ולא להסתפק במה שמספרים לכם סוכן הביטוח או נציג חברת הביטוח עמם אתם נפגשים. מה המשמעות של זה? לא להאמין ש- "הכיסוי X שהוא זול יותר מכיסוי Y המקורי יסייע לכם באותה דרך". הוא לא יסייע לכם באותה דרך ומוטב להשקיע יותר בביטוח שלכם PER חודש כי אז אתם מעלים את הסיכוי שתקבלו איזשהו מענה. ואולם, גם אנשים ששילמו פוליסה של אלפי שקלים אחרי רווח נטו של עשרות אלפי ש"ח בחודש, לא זכו למענה הסיעודי המלא מבלי להיות מיוצגים על ידי עורכי דין תביעת סיעוד . רק הם מצליחים, בסופו של דבר, לשבת מלא מלא על המדוכה, להציג מה באמת קרה למבוטחים ולדאוג למענה מלא שיוביל לשיקום. הדבר מוביל אותנו לדרך השנייה, והיא, מיד לאחר שסגרתם פוליסת ביטוח בריאותית (בריאות, תאונות אישיות או שתיהן גם יחד) לשכור גם עורך דין בלתי תלוי שייצג אתכם בנושא.

מימוש תביעת הסיעוד בזמן אמת

בזמן אמת, תטען חברת הביטוח שמגיע לכם כמה שפחות סיוע באמתלה כזו או אחרת שתנוסח היטב מבחינה משפטית. לרוב, התוצאה היא שככל שהמבוטח משלם יותר כסף על הפוליסה שלו, כך המענה שניתן לו יהיה יותר יסודי אך עדיין רחוק, ברוב המקרים, מלהיות מספק. עורך דיו תביעות סיעוד יבחן את המקרה שלכם לעומק וכתוצאה מכך ינסח חוות דעת משפטית ברת קיימא, שתצורף למכתב תביעה הממוען לחברת הביטוח. תביעת סיעוד זו תזכה למענה הרבה יותר יסודי מצד הממונים על הביטוח שלכם. גם הוא ילווה בלא מעט התנגדויות אבל יוביל למסלול שיהיה מוכר לעורכי דינכם, ובסופו תקבלו את המענה הנדרש שיוביל באמת לשיקומכם ולא רק ליציאת ידי חובה בעקבות תקבול כלשהו ששילמתם מדי חודש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.