זכיתם בהגרלה של מחיר למשתכן מה עושים עכשיו?

זכיתם בהגרלה של מחיר למשתכן מה עושים עכשיו?

הגרלת מחיר למשתכן היא פריווילגיה המוענקת לזוגות צעירים או רווקים מעל גיל 35, המעוניינים לרכוש דירה ראשונה במחיר מופחת. אדם אשר עומד בתנאים אשר מאפשרים לו להיכנס להגרלה על מחיר למשתכן, יכול להגיע למשרד השיכון ולבחור את הערים אשר בהם הוא מעוניין להשתתף בהגרלה על מחיר למשתכן. כאשר אדם זוכה בהגרלה על מחיר למשתכן בעיר כזה או אחרת, הרי שאז כל התהליך שלו עד לקבלת הדירה מתחיל. אם זכיתם בהגרלה של מחיר למשתכן ואתם תוהים מה עליכם לעשות עכשיו, הרי שכדאי שתקראו את המאמר הבא.

מה עושים לאחר שזוכים בהגרלת מחיר למשתכן

כאמור, אם אתם מעוניינים להיכנס להגרלה על מחיר למשתכן, או בשמו הנוסף דיור למשתכן, עליכם לעמוד בקריטריונים כאלה ואחרים. במידה ואתם עומדים בקריטריונים הללו, הרי שתוכלו לבחור את הערים הרלוונטיות שלכם להשתתפות בהגרלה זו. במידה וזכיתם בהגרלה, הרי שהשלב הראשון שעליכם לעשות הוא לבחון את הדירה אשר מציעים לכם במסגרת הזכייה שלכם, את המיקום שלה, את הגודל ועוד ולהחליט האם הדירה מתאימה לכם מבחינת כל הפרמטרים אשר הוזכרו לעיל. אם החלטתם ללכת על זה, זה הזמן להתחיל בתהליך בקשת משכנתא, הרלוונטית לרכישת הדירה שזכיתם לרכוש במחיר מופחת. לאחר שתקבלו משכנתא, כדאי מאוד שתפגשו עם הקבלן של הפרויקט אשר בו זכיתם בדירה. בפגישה זו, תדרשו לחתום על הסכם מכר. חשוב מאוד שתדעו שעל אף שזכיתם בדירה במחיר מופחת באופן משמעותי, הרי שזה בהחלט לא אומר שאינכם יכולים לשאת ולתת מול הקבלן אודות דברים שלא נראים לכם בדירה שאתם עתידים לקבל.

כיצד תמצו את הזכויות שלכם?

על מנת למצות את הזכויות שלכם באופן מקסימלי, כדאי מאוד שתפנו אל איגוד הזוכים מחיר למשתכן. מדובר באיגוד אשר מסייע לכלל הזוכים בהגרלה של מחיר למשתכן באזור[A1]  כזה או אחר,  להתאגד יחד ולדרוש את הזכויות המגיעות להם, בדירה אשר בה הם זכו. אין ספק שכאשר כלל הזוכים מתאגדים, יש להם כוח להשיג הרבה יותר ממה שכל אחד מהם יכול להשיג באופן עצמאי בתהליך קבלת הדירה המגיעה להם, מתוקף היותם זוכים בהגרלה זו, במחיר מופחת.


 [A1]

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל הסיבות לקנות כסאות חדשים למטבח 
אין ויכוח על כך שהמטבח הוא הלב הפועם של הבית, כי שם אנחנו מכינים מטעמים והרבה פעמים שם אנחנו גם נפגשים...
קרא עוד »
דצמ 04, 2016
מה מיוחד במסלול ויה פראטה?
מסלול ויה פראטה ישראל הוא עלייה לרגל מרגשת בישראל שלוקחת תיירים בנופים המדהימים של המדינה. שביל זה...
קרא עוד »
יונ 10, 2023
נעלי נשים מעוצבות: 8 עובדות שלא ידעתם
האדם והאישה נבראו ללא נעליים. הם הלכו יחפים. הרבה לפני שהיה מקובל להדס עם נעלי נשים מעוצבות ברחובות...
קרא עוד »
ספט 14, 2016