יוסי שדה וחוות שדה בר

יוסי שדה

בשנת 1998 יוסי שדה הקים את חוות שדה בר מתוך שליחות, אהבת הארץ ורצון לעזור לזולת. החווה הזו מהווה חלק עיקרי של העמותה שהקים יוסי שדה. המטרה העיקרית של העמותה היא לסייע לנוער במצוקה, ללא קורת גג.

חוות שדה בר – כך היא הוקמה

לפני בערך 20 שנים קיבל יוסי שדה את הקרקע מהחטיבה להתיישבות שמהווה חלק מההסתדרות הציונית. המטרה לשמה קיבל את השטח הייתה אחת ויחידה. הוא רצה לסייע בשיקום של בני נוער ללא קורת גג ולספק להם מה שהם צריכים.

ללא ספק יוסי שדה נחשב לאחד האנשים המרשימים ביותר מבחינת רצון הנתינה והכוח לשנות את עתידם של בני נוער רבים. לאורך השנים הוא עושה ככל יכולתו על מנת להחזיר את בני הנוער למסלול ולהבטיח שהם יוכלו להרגיש כמו בבית בשטחו.

אידאולוגיה ציונית ליישוב הארץ

יוסי שדה לא סתם נחשב לאחד האנשים המשפיעים ביותר מבחינת עזרה לזולת באזור גוש עציון. מדובר באדם עם אידאולוגיה ציונית והתיישבותית סדורה ורצון ליישב את הארץ על כל חלקיה. על מנת לעשות זאת הוא מאפשר לבני נוער לגור באזורים מיוחדים של הארץ ולראות אותה מזוויות שונות לחלוטין ממה שהכירו עד כה.

אם מסתכלים על פועלו של יוסי ניתן לראות כי הוא הצליח לשנות את חייהם של לא מעט בני נוער וזאת עקב התשוקה הפנימית שבערה בו לעזור לזולת ככל שרק אפשר. ללא ספק מדובר באדם מיוחד שיודע להבין את הצרכים הייחודיים של אותה אוכלוסייה וזאת כאשר הוא ידע לספק לה מענה חם בכל שהיא רק צריכה. הודות לו כיום ישנה לא מעט אנשים בוגרים שהחיים שלהם בכיוון חיובי למדי.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יאכטות יוקרה באילת – הנאה מובטחת לכל המשפחה והחברים
כשאנחנו נוסעים לאילת, בדרך כלל, המטרה שלנו היא לנופש וליהנות מחוויה ייחודית ויוצאת דופן, חוויה שאנחנו...
קרא עוד »
מאי 20, 2022
החתונה מתקרבת? אין כמו לעבור הדרכת חתנים שתעזור בשחרור הלחץ
עונת החתונות בפתח, וחשוב להיות מוכנים לחלוטין לשלבים הבאים בחיים. לעבור הדרכת חתנים יכול להיות אחד...
קרא עוד »
אוק 06, 2022
חוגים לבני נוער שאוהבים מחשבים
אם אכפת לכם ממה שהילדים שלכם עושים בזמנם הפנוי וחשוב לכם להעשיר את הזמן שלהם כמה שרק אפשר, דבר טוב...
קרא עוד »
דצמ 12, 2016