עבודה עם מגורים – יש חיה כזאת?

עבודה עם מגורים - יש חיה כזאת?

אם חשבתם שרק בסרטים או בחו"ל אפשר לראות צעירים שעובדים בעבודה כיפית שכוללת תנאים כמו דירה קטנה או חדר בבית מלון, או אפילו בית לצעירים או כל קונסטלציה אחרת של מגורים: חשוב שתדעו כי גם בישראל יש לא מעט משרות שכוללות מגורים.

איפה אפשר לעבוד ולקבל דירה?

לפני הכול חשוב להכיר את התחומים הפופולאריים עבור צעירים שרוצים לעבוד ולגור במקום אחד. ישנן משרות בתחום המלונאות, התיירות, החקלאות, התעשייה, הבנייה, בתחומי הטבע, בעלי החיים ועוד. משרות כאלה  – כמו למשל שמציעים בתי מלון – מספקות מגורים במלון בו עובדים (או בבית דירות שמתאים לעובדים) כמו גם שאר תנאים סוציאליים ותנאי קיום טובים כמו ארוחות, הסעות, הטבות לעובדים וכדומה.

גם עבודה בתחום החקלאות – כמו למשל עבודה במטע בדרום – תכלול בדרך כלל מגורים, בין אם מדובר במגורים בשטח החקלאי עד למגורים בחדרי קיבוצים בהם מבצעים עבודות חקלאות. כיום, גם קיבוצים מעסיקים עובדים צעירים ומבוגרים למגוון משרות שמאיישות את המפעלים ומרחבי הייצור של הקיבוץ.

עבודה לכול אחת ואחד

זה נכון שכשאנו חושבים על עבודה במלונות עם מגורים ובעיקר על עבודה מועדפת, אנו מיד מדמיינים חיילים משוחררים שמגיעים כדי לחסוך כסף עבור מטרה מסוימת, ולאחר מכן לטוס ולטייל בעולם. עם זאת חשוב לדעת כי עבודה עם מגורים מתאימה לכול אדם שרוצה להנות מתנאים טובים ואף לפתח קריירה מצליחה בתחומי החקלאות, המלונאות והתיירות, בתחום ההצלה, האבטחה, התעשייה ועוד. בכך רבים הופכים את החלום למקצוע כמו למשל מי שעובד בצוות בידור של בית מלון ומתקדם משם ללימודי משחק ותיאטרון.

לסיכום, גם בישראל יש  עבודות עם מגורים. כדי למצוא את המשרה המתאימה לכם – מומלץ לפנות אל לוחות דרושים, או להכנס אל אתרים של רשתות בתי מלון גדולות, שמציעים מגוון רחב של משרות לצעירים ומבוגרים.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סושי בירושלים רק ג'אפן ג'אפן
מסעדות רבות של סושי נפתחות וקיימות ברחבי הארץ , המאכל היפני כבר פה ונראה שהיה מאז ומעולם. אחת המסעדות...
קרא עוד »
פבר 21, 2017
פתרונות מזון לאירועים מאולתרים
אירועים מאולתרים הם אותם אירועים שיש לארגן בזמן קצר. אירועים מסוג זה יכולים להיות אירועים נפלאים...
קרא עוד »
יונ 21, 2016
כיצד אפשר לעקוב אחרי מה שקורה בדירה שלכם
לעיתים רבות, בעלי דירות אינם מצליחים לעקוב אחר מה שקורה בדירה שלהם, וזאת משום שהם עסוקים בעבודה...
קרא עוד »
פבר 21, 2017