באלו מקרים חשוב להתייעץ עם עורך דין לתאונות עבודה

להתייעץ עם עורך דין לתאונות עבודה

מתי תצטרכו עורך דין שיעזור לכם במקרה של תאונת עבודה? תאונות עבודה הן כאלה שמתרחשות בכל זמן ובכל מקום והן יכולות להסב נזקים מיידים או עתידיים. אבל מתי כדאי להתייעץ בנושא? כל התשובות בהמשך.

להתייעץ עם עורך דין לתאונות עבודה

לפני הכל – מהי תאונת עבודה?

תאונת עבודה היא תאונה המוגדרת ככזאת שקרתה במהלך עבודה, בזמן העבודה בעת מתן שירות, ואפילו בדרך למקום העבודה. תאונה כזאת יכולה לקרות גם לשכירים וגם לעצמאיים כאשר במקרים של תאונות עבודה יש להגיש תביעת ראשונה למוסד לביטוח הלאומי, ולאחר מכן חשוב לבדוק האם ניתן לתבוע את הביטוח שלכם או את המעסיק.

מתי אפשר לתבוע את המעסיק בתאונת עבודה?

תביעה כזאת תתרחש בעיקר כאשר ישנה עילה לתביעה. כאשר אתם מתייעצים עם עורך דין לתאונות עבודה, אתם יכולים לדעת האם יש לכם עילה לתביעה ומה הסיכויים לנצח בתביעה כזאת, כמו גם איזה סכומים תקבלו.

כדי שתהיה לכם עילה, חשוב שתוכלו להוכיח כי קיים קשר סיבתי בין הפגיעה שנגרמה לכם או הנזק שנגרם, לבין מקום העבודה שלכם. במידה ותצליחו באמצעות עורך דין להוכיח את הקשר בין השניים –  הסיכויים שתוכלו לקבל פיצוי אודות התאונה יהיו גדולים יותר.

לקריאה נוספת בנושא זה לחצו כאן.

מהי החשיבות של עורך דין המתמחה בתאונות עבודה?

עורך דין שעוסק בתאונות עבודה הינו חשוב ביותר לתביעה שלכם משום שהוא זה שיסביר לכם אודות הסיכויים שלכם לנצח במשפט, הוא ינחה אתכם בכל הנוגע לאיסוף מסמכים, הוכחות, עדויות ומילוי הטפסים והוא יעזור לכם להבין מהי הדרך הנכונה  ביותר להגיש את התביעה, בין אם מדובר בייעוץ רפואי שיעזור לכם לתבוע בצורה נכונה יותר את הגוף הנתבע, ובין אם מדובר בהצלחה מול הועדות הרפואיות של הביטוח הלאומי או חברות הביטוח.

אז מתי תדעו שכדאי להגיש תביעה שכזאת?

תביעה בגין תאונת עבודה כדאי להגיש אם נגרם לכם נזק פיזי בעת עיסוק כלשהו במקום העבודה, אם שברתם איבר תוך העיסוק או נפצעתם קשה, ובנוסף, גם במקרים של מחלות עבודה משמע מחלות שנגרמות עקב העבודה – יש לבדוק אם יש עילה לתביעה והכל באמצעות עורך דין נזקי גוף המומחה בתחום.

 

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רעיונות לשייק ספירולינה טעים
ספירולינה היא מזון על לבני אדם ולבעלי חיים כאחד. הוא שימש במשך אלפי שנים בתרבויות רבות ושונות כמגבר...
קרא עוד »
ספט 08, 2022
שולחן שוק בשרי
שולחנות אוכל עם בשר משמשים לעתים קרובות באירועים. הם יכולים לשמש כמרכז, או הזדמנות לאורחים...
קרא עוד »
נוב 22, 2022
המסעדות הטובות שלא נמצאות במרכז
אין זה סוג שישראל נמצאת על מפת הקולינריה העולמית, ולא בכדי: בזכות התרבות המגוונת והמאכלים מכל רחבי...
קרא עוד »
נוב 01, 2019