מדוע החלפת מסך לאייפון 7 נחשבת מורכבת יותר מדגמים קודמים

אייפון 7 הוא אחד מהניידים המתקדמים שיש והוא המכשיר העשירי בסדרת אייפונים של חברת אפל העולמית. אייפון מסוג זה הינו סמארט פון מעולה שהושק בשנת 2016 והוא עוטה עיצוב זהה לאייפון 6 תוך שיש בו שינויים מזעריים בעיצוב והוא מיוצר בצבעי שחור, זהב , אדום וורוד וכסף.

בכל הנוגע למפרט של המכשיר – חשוב לדעת כי אייפון 7 כולל מסך 4.7 אינץ' ברזולוציית HD, יש לו מעבד גרפי משופר, מצלמה ברזולוציית 12 מגה פיקסל, חיישן טביעת אצבע, זיכרון בגודל של 2 גיגה בייט והוא מקנה אחסון פנימי גדול במיוחד.

עם זאת כאשר מסך האייפון מתקתק, חשוב למצוא מעבדה טובה לתיקון אייפון אשר תוכלו באמצעות אנשי מקצוע מיומנים לבצע תיקון טוב במיוחד.

אבל מדוע החלפת מסך לאייפון 7 נחשבת מורכבת יותר מדגמים קודמים? הנה כלל הסיבות:

תיקון מסך שבור באייפון הוא כזה אשר נחשב מורכב יותר מתיקוני מסך של מכשירים אחרים, כאשר המסך באייפון הוא חלק גדול מהמכשיר עצמו. מסך אייפון הוא גם כזה שיש בו תקלות שונות ביניהן: סדקים במסך, נזקים, מסך אינו מגיב כמו גם שהוא עלול להישבר בזמן נפילה או חבטה.

תיקון מסך אייפון 7 למרות שהוא שכיח, הוא מורכב במיוחד וזאת בשל הצורך לפרק מסך העשוי משלוש שכבות ולאחר מכן להחליפו במסך מקורי או בחלפים איכותיים, כמו גם שיש להדביקו בצורה מיוחדת – כך שאל המסך לא יחדרו חום ולחות והוא יישאר תקין למשך זמן רב.

מי מתקן מסך אייפון 7?

מסך מסוג זה מתקנים במעבדות המתמחות בתחום, כאשר התיכון אינו נחשב זול במיוחד, אך במידה והוא מתבצע במעבדה טובה תוכלו ליהנות ממכשיר עובד בצורה תקינה לאורך זמן.

חשוב לדעת כי עלות המסך הינה גבוהה משום שהמסך עצמו נחשב יקר, הוא גדול יחסית אך גם דק מאד ולכן גם הרכישה שלו יקרה, אך גם העבודה וההתקנה של מסך חדש נחשבת מורכבת.

עוד יש להבין כי על טכנאי המעבדה לפרק את כלל רכיבי החומרה באייפון וזאת באמצעות כלים ייחודיים כמו גם שהוא מחליף את רכיבי התצוגה: פעולה שחייבת לעשות בעדינות.

בנוסף מדובר במסך מולטי טאצ' ולכן יש לשים לב כי אתם מקבלים את המך הנכון והמקורי כמו גם שבסוף התיקון תוכלו לקבל אחריות על התיקון לשלושה חודשים לפחו!  בכך תבטיחו שהמסך שלכם יהיה איכותי מורכב נכון ותקין.

למידע נוסף על החלפת מסך אייפון 7.

 

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חישוב שיטת הנקודות בעבירות תנועה
משרד התחבורה מנהלת שיטת ניקוד בלי כל קשר למשטרה האוכפת את עבירות התנועה השונות. משרד התחבורה פועל על...
קרא עוד »
מרץ 20, 2017
כמה זמן מחזיק איפור קבוע בגבות?
כל הנושא של איפור קבוע הוא ממש לא דבר חדש. הוא היה קיים גם בעבר והוא קיים גם היום. אך בעוד שבעבר הוא...
קרא עוד »
מאי 23, 2021
האם תהליך המסת שומן ללא ניתוח יעיל?
יש תהליכים קוסמטיים שאנחנו רוצים לעבור רק בגלל שהם גורמים לנו להרגיש יותר טוב מול המראה. יכול להיות...
קרא עוד »
פבר 21, 2022