מתי נצטרך להחליף צנרת בבית?

הצנרת היא הרשת התת-קרקעית השולטת על כל מאזן המים בבית. הצינורות עוברים בכל הבית ומגיעים לברזים, אך במקרה של תקלה, עלול צינור אחד לשבש את כל המערכת כולה.

הסיבות העיקריות להחלפת צנרת

צנרת הוא עסק מורכב לטיפול ולכן צריך סיבות רציניות ומוצדקות כדי להחליף אותה. הסיבה הראשונה בגינה מומלץ להחליף בו צנרת היא כאשר מתגלה פיצוץ בצנרת, אשר אינו בר תיקון מקומי או שבעקבות התיקון האינסטלטור מתרשם כי מצבה הכללי של הצנרת אינה טוב ולכן מומלץ להחליפה.

הסיבה השנייה היא כשמדובר ברכישת דירה יד שניה. לפני כניסה לדירה ישנה רצוי לבצע בדיקה של הצנרת, במקרה של צינורות ברזל יש לוודא כי אינם חלודים ומזהמים את המים ובהתאם לממצאים להחליף צנרת.

והסיבה השלישית היא הזדמנות בזמן שיפוץ. אם אתם לפני תהליך של שיפוץ של דירה ישנה למטרות מגורים או כנכס, כדאי לנצל את הזמן גם לטיפול יסודי ומעמיק ולבדוק האם הצנרת דורשת טיפול והחלפה, במקרים הללו יש צורך להחליף ריצוף.

מתכת לעומת פלסטיק

בבתים ישנים היה נהוג להתקין מערכות צנרת ממתכת אבל עם השנים התברר כי הצינורות מחלידים והחלודה יוצאת במים מה שגורם למים להיות בצבע חום ולהכיל חומרים לא בריאים. יתרון נוסף של צינורות פלסטיק הוא הגמישות שלהם שמאפשר להם להתקפל ללא חשש לקרעים או שבר.

החלפת צנרת

חשוב למקם את מרכז הצנרת במקום נגיש שיאפשר גישה במקרה של תקלה. החלפת צנרת זו הזדמנות להוסיף ברזים ונקודות יציאת מים נוספות. לפני שמניחים את הריצוף כדאי לצלם סרטון וידאו של מערכת הצנרת במקרה של תקלה בעתיד, תוכלו לאבחן בעזרתו את מקורות הנזק וההשלכות שלו עבור התיקון.

צרו קשר עם אינסטלטור בירושלים jplumb.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אינטרנט – התעשייה הצומחת ביותר בשנים האחרונות
רק חשבו כמה השתנה העולם בעשרים השנים האחרונות וזאת כמובן תודות לאינטרנט. נראה כי זהו השינוי החד ביותר...
קרא עוד »
ספט 05, 2017
ציוד עזרה ראשונה
אירועי התקף לב, תאונות רחוב, החלקות, נפילות באתרי בנייה או התעלפויות של בני אדם באמצע הרחוב, שכיחים...
קרא עוד »
נוב 10, 2021
בשמים לגברים – הטופ 5
בושם הוא חומר ריחני המשמש אנשים בכל יום. בשמים רבים נוצרים למטרות שונות. כמה בשמים נוצרים למטרות של...
קרא עוד »
דצמ 31, 2022