מתי צריך עורך דין תביעה לפינוי מושכר?

עורך דין תביעה לפינוי מושכר

יש בבעלותכם דירה להשקעה ובחרתם להשכיר אותה. מצאתם שוכרים נחמדים וחתמתם על חוזה. אך לצערנו פעמים רבות העניינים מסתבכים ואינם הולכים כפי שחשבנו ואתם עומדים בפני סיטואציה לא נעימה בה השוכר אינו מעוניין לפנות את הדירה ולכם אין כל דרך להוציא אותו ממנה. על מנת לקדם את התהליכים ולקבל את הדירה שלכם חזרה תאלצו לעיתים להיעזר בשירותיו של עורך דין אשר מתמחה בתחום.

כיצד לפנות מושכר מהדירה?

תביעה לפינוי מושכר הינה הליך משפטי אשר נותן למשכיר את הכוח לפנות את השוכר מהדירה למרות שהוא מסרב לכך. ביכולתו של המשכיר לתבוע את השוכר על הפרה של החוזה. ישנן שתי סוגי תביעות עיקריות והן:

  • תביעה בהליך מזורז- מדובר בהליך קצר וזריז יותר שזהו למעשה היתרון המשמעותי שלו, אך מצד שני הוא מספק את האופציה לתביעה על פינוי הדירה בלבד ללא היכולת לתבוע גם על פיצויים בגין נזק, חובות שהצטברו ועוד. במידה ואתם שמים את הדגש בעיקר על פינוי הדייר זוהי התביעה הטובה ביותר עבורכם.
  • תביעה בהליך רגיל- תביעה זאת הינה תהליך ארוך יותר וכל עוד היא אינה מסתיימת השוכר עלול להישאר בדירה ולהמשיך בסירובו לפנות אותה. היתרון המשמעותי של תביעה זאת הינו שהוא מאפשר למשכיר לתבוע את השוכר הן על פינוי הדירה והן על כל חוב או נזק כלכלי אשר הצטבר במהלך תקופת השכירות שלו.

לרוב, התביעות אשר מוגשות אל בית המשפט הן תביעות בהליך מזורז אשר מטרתן העיקרית הינה פינוי השוכר בצורה המהירה ביותר מתוך הנכס על מנת שהמשכיר יוכל לחזור לשגרת חייו הרגילה. אין ספק כי עורך דין מקצועי ומסור כמו ניר אביבי, יוכל לעזור לכם להשאיר את הסיפור הזה מאחוריכם בזמן הקצר ביותר.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
המצאת פטנט? לפני רישום בדקו שלא הקדימו אתכם ברעיון
לא מעט ממציאים במהלך ההיסטוריה מוכרים וידועים לכולנו, אך מי שנסתר מהעין הרבה פעמים, מי שנשכח מספרי...
קרא עוד »
יול 15, 2017
סרטון יום הולדת – תפתיעו את בן המשפחה
חושבים על דרך מיוחדות להפתיע את בן המשפחה שלכם לקראת יום ההולדת שלו? תנו לנו לומר לכם שזה משהו שאתם...
קרא עוד »
אוק 26, 2021
כלוב לארנבים – מומלץ שיהיה בגודל סביר
מתכננים לקנות כלוב לארנבים ורוצים לקנות את הטוב ביותר עבור הארנב שלכם? דעו לכם כי יהיה נכון מצדכם...
קרא עוד »
יול 26, 2021