מה חשוב לבדוק שקיים בפוליסת סיעוד שלכם?

מה חשוב לבדוק שקיים בפוליסת סיעוד שלכם?
פוליסת סיעוד

ביטוח סיעוד הוא ביטוח בעל חשיבות רבה לכל אדם. כולנו מקווים להאריך ימים וליהנות מבריאות טובה לאורך שנים. אבל מציאות החיים לא תמיד עולה בקנה אחד עם החלומות והתקוות שלנו. כן, קשישים לא מעטים וגם צעירים שנפגעו אבדו את העצמאות שלהם, והם מוצאים את עצמם במצב סיעודי בו הם לא יכולים לבצע בכוחות עצמם פעולות יום יום בסיסיות. הם זקוקים לעזרה ברחצה, אכילה וכדומה. מצב מורכב ועצוב בו האדם זקוק לעזרה מסיבית סביב לשעון. לצד התשלום למטפל שיהיה לצד המוגבל, יש עלויות נוספות בגין רכישת תרופות, ציוד רפואי וכדומה. לכל זה צריך מימון. מסיבה זו חשוב כל כך לבדוק היטב את פוליסת הסיעוד שלכם.

בררו אודות תביעות סיעוד נגד חברות ביטוח.

מה שצריך לבדוק בפוליסת הסיעוד

  • עלות חודשית – כאשר רוכשים פוליסת סיעוד יש לקחת בחשבון את העלות החודשית אותה יהיה עליכם לשלם בגין הפוליסה. הסכום צריך להיות אפשרי עבורכם, אם כי חשוב לוודא כי מדובר על סכום משמעותי שיאפשר לכם לצבור סכומים משמעותיים של כסף ליום צרה שלא תבוא.
  • הפרמיה – לכל פוליסת סיעוד יש מאפיינים אחרים. ועליכם לבדוק זאת לפני הרכישה כדי שהיא אכן תוכל להתאים לכם. יש פוליסות אשר בהן התשלום הינו קבוע, לעומת פוליסות בהן המבוטח ישלם תשלום שונה בהתאם לגילו.
  • הפסקה – מה קורה במידה ותחליטו להפסיק את תכנית הביטוח? מה באשר לכל הכספים שכבר צברתם? האם תוכלו לקבל אותם או להעביר אותם לחברת ביטוח אחרת בה בחרתם?
  • קבלת פיצויים – הפוליסה נועדה לענות על מצבים בהם המבוטח נעשה לסיעודי. חשוב לבדוק מה מעניק לכם הביטוח ומהם התנאים המפורטים בו. אמנם הנכם מקווים בוודאי שלא תזדקקו לכך, אבל בכל זאת יש לעיין היטב באותיות הקטנות כדי להיות בטוחים שאתם עורכים עסקה כדאית ונכונה עבורכם.

להגיש תביעה בייצוג עורך דין

מבוטחים רבים מוצאים את עצמם מתמודדים מול גוף קשוח וחוסר נכונות להכיר במצב המוגבל שלהם. במצב כזה נכון להיות מיוצגים על ידי עו"ד ביטוח סיעודי שיהיה אתכם לכל אורך הדרך עד לקבלת הפיצויים שמגיע לכם לקבל כחוק.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כיצד בוחרים קורות עץ לבנייה?
בכל הנוגע לבנייה מודרנית ובנייה קלה, בשנים האחרונות החלו גם בארץ לשים את הדגש על בנייה של אלמנטים מעץ....
קרא עוד »
פבר 14, 2018
לאן מתאימים ארונות הזזה?
אם עולה לכם השאלה הזו כאשר אתם בוחנים את החדר בו אתם רוצים ליישם ארון, דעו כי ארונות הזזה יכולים...
קרא עוד »
מאי 08, 2020
כתיבת עבודות בתשלום במהלך התואר
כל סטודנט ישראלי יודע כי לימודים אקדמאיים הינם מסלול שבו מערימים עליו מגוון קשיים כגון קשיי פרנסה...
קרא עוד »
ספט 25, 2019