מהי גישת הקינסיולוגיה בטיפול בחרדה?

גישת הקינסיולוגיה

התמודדות עם חרדה גורמת לקשיים עצומים. אצל חלק מהאנשים, החרדה מלווה עוד מגילאים צעירים. אצל אחרים, היא נוצרה בשל חשיפה למצבי חיים קיצונים. נציג דרך ייחודית של טיפול בחרדה. גישה שלא מתבססת על שימוש בחומרים ממכרים ותרופות, שמשפיעות על איכות החיים ועל איכות השינה. 

ללמד את הגוף והמוח תגובות אחרות 

הבסיס של טיפול בחרדה מתחיל בזה שתגובת חרדה היא תגובה טבעית. זו תגובה שנועדה לאפשר לנו להתקיים מול איומים שונים. אבל כאשר התגובה הטבעית נכנסת לפעולת יתר, זאת אומרת שמשהו השתבש. יש צורך ללמד את הגוף לחשוב ולהגיב באופן שונה. 

לפורר את הטראומה

אין חולק כי כולנו חשופים למחוללי מתח שונים. יתכן שאתם סובלים מחרדה חברתית, התנהגות כפייתית, שילוב של חרדה עם דיכאון או הפרעות אכילה. על פי הקינסיולוגיה, הגוף והשרירים זוכרים את ההיסטוריה שלנו. הם לפעמים מגיבים באופן אוטומטי מפני שהם לא יודעים אחרת ואף פעם לא לימדו אותם לפעול אחרת. 

את הטראומות או המקורות של החרדות ניתן לזהות על ידי בדיקת מתח השריר. ניתן בצורה כזאת להאיר את התגובה הגופנית והנפשית, שיצרו בזמן ובמקום כלשהו חרדות וקשיים אחרים. ברגע שמזהים את הדרוש תיקון ניתן להביא לאיזון מחודש. ניתן לנקוט בתרגילים מוחיים, להוביל שחרור רגשי, לשחרר מתחים, לתעל אנרגיה לערוצים הנאותים. 

טיפול בחרדה, ללא תרופות 

הגדולה של קינסיולוגיה טמונה בכך שמדובר בשילוב שבין עקרונות פיזיולוגיים מדעיים לבין עקרונות הוליסטים, רוחניים ונפשיים לטיפול בחרדות. זהו מקום שבו המטופלים פוגשים דרכי חשיבה והתנהגות אחרות, המותאמות לא רק לסימפטומים אלא גם למקורות העמוקים. השרירים לא משקרים ולא מסתירים. הם חושפים את האמת שמתחת לפני השטח ומאפשרים לטפל, ללא תרופות. 

פרטים נוספים באתר: http://www.kinesiologia.co.il/

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יועצת שינה
מאז שהתינוק או התינוקת הגיעו, אין לכם יום ואין לכם לילה? זו לא גזירת גורל: תינוק או תינוקת שלא מסוגלים...
קרא עוד »
מרץ 31, 2022
איך למצוא אולם אירועים בחדרה וסביבתה?
אחת מהמשימות הראשונות שעליכם לעשות עם קבלת ההחלטה להתחתן, היא למצוא את המקום שבו תרצו לחגוג את...
קרא עוד »
מרץ 06, 2017
חשיפת יתרונות מרכזיים בבחירת מעצב הפנים הנכון
ההחלטה להעסיק מעצב פנים נראית לרוב דרך עדשת האסתטיקה והנוחות. עם זאת, היתרונות חורגים הרבה מעבר...
קרא עוד »
ינו 17, 2024