מהו טיפול בורטיגו?

זהו מבוא פשוט לטיפול בסחרחורת. המחבר כתב את ההקדמה על סמך ניסיונו האישי. הוא כלל כמה מהספרים והמאמרים הטובים ביותר על טיפול בורטיגו או בסחרחורת באמצעות מסג' רפואי, אותם קרא בזמן שהכין את ההקדמה הזו.

הטיפול בסחרחורת הוא פרוצדורה מאוד פופולארית שבה נותנים למטופל תרופה מיוחדת שגורמת לו להרגיש כאילו הוא נופל.

הטיפול בסחרחורת הפך בשנים האחרונות להליך פופולארי ביותר והוא נמצא בשימוש נרחב על ידי רופאים לטיפול בחולים הסובלים מסחרחורות או מחלת תנועה. זה הוכח כיעיל ובטוח, עם זאת, היו כמה דיווחים על אנשים שסובלים מוורטיגו שפיתחו כאבי ראש עזים כאשר הם טופלו בתרופות לסחרחורת.

מה זה ורטיגו ולמה חשוב לטפל בה?

ורטיגו היא סחרחורת שיכולה להיגרם מאיבוד שיווי משקל. לא מדובר במחלה אלא בחוסר איזון באיזון הפנימי של הגוף, הגורם לסחרחורת. עלינו להיות מודעים לכך שטיפול בסחרחורת הוא לא רק להיפטר מוורטיגו אלא גם על הדרך בה אנו מתמודדים איתו וכיצד אנו מטפלים בו.

ורטיגו היא מחלה נפוצה מאוד. זה עלול לגרום לסחרחורת, בחילות ו/או הקאות. זה ידוע גם בתור ורטיגו או הפרעה באוזן הפנימית או דלקת עצב וסטיבולרית.

הגורם העיקרי לסחרחורת הוא חוסר איזון באיזון האוזן הפנימית הנובע מתנועה לא תקינה של המוח והגוף. זה יכול להיגרם כתוצאה מטראומה פיזית, כמו נפילה במדרגות או מכות בראש עם מחבט בייסבול, או מגורמים פסיכולוגיים כמו חרדה ומתח.

הטיפול בסחרחורת כולל טיפול תרופתי (כגון תרופות אנטי-אפילפטיות) או ניתוח לתיקון בעיית שיווי המשקל. הפתרון הטוב ביותר עבור רוב האנשים הוא להימנע מכל סיכון נוסף של נפילה במורד מדרגות על ידי ביצוע פעילות גופנית יומית קבועה והימנעות מפעילויות מסוכנות כמו קפיצת בנג'י וצניחה חופשית.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ההיסטוריה של כלב קינג צ'רלס
בכדי להבין משהו אנחנו חייבים להכיר את ההסיטוריה של אותו דבר. זה נכון כאשר אנחנו מדברים על בן אדם, זה...
קרא עוד »
ינו 05, 2019
מהי התייעלות עסקית?
התייעלות עסקית היא היכולת להשיג רווח ולמקסם ערך. בעידן זה של דיגיטליזציה, יעילות עסקית היא גורם מפתח...
קרא עוד »
דצמ 23, 2022
אירוע ברית: אולם או גן אירועים?
אירוח ברית באולם אירועים יכול להיות דרך מצוינת להפוך אותו לבלתי נשכח ומיוחד. איך יתכן שלצורך אירוע...
קרא עוד »
מאי 02, 2023