מהו טיפול בורטיגו?

זהו מבוא פשוט לטיפול בסחרחורת. המחבר כתב את ההקדמה על סמך ניסיונו האישי. הוא כלל כמה מהספרים והמאמרים הטובים ביותר על טיפול בורטיגו או בסחרחורת באמצעות מסג' רפואי, אותם קרא בזמן שהכין את ההקדמה הזו.

הטיפול בסחרחורת הוא פרוצדורה מאוד פופולארית שבה נותנים למטופל תרופה מיוחדת שגורמת לו להרגיש כאילו הוא נופל.

הטיפול בסחרחורת הפך בשנים האחרונות להליך פופולארי ביותר והוא נמצא בשימוש נרחב על ידי רופאים לטיפול בחולים הסובלים מסחרחורות או מחלת תנועה. זה הוכח כיעיל ובטוח, עם זאת, היו כמה דיווחים על אנשים שסובלים מוורטיגו שפיתחו כאבי ראש עזים כאשר הם טופלו בתרופות לסחרחורת.

מה זה ורטיגו ולמה חשוב לטפל בה?

ורטיגו היא סחרחורת שיכולה להיגרם מאיבוד שיווי משקל. לא מדובר במחלה אלא בחוסר איזון באיזון הפנימי של הגוף, הגורם לסחרחורת. עלינו להיות מודעים לכך שטיפול בסחרחורת הוא לא רק להיפטר מוורטיגו אלא גם על הדרך בה אנו מתמודדים איתו וכיצד אנו מטפלים בו.

ורטיגו היא מחלה נפוצה מאוד. זה עלול לגרום לסחרחורת, בחילות ו/או הקאות. זה ידוע גם בתור ורטיגו או הפרעה באוזן הפנימית או דלקת עצב וסטיבולרית.

הגורם העיקרי לסחרחורת הוא חוסר איזון באיזון האוזן הפנימית הנובע מתנועה לא תקינה של המוח והגוף. זה יכול להיגרם כתוצאה מטראומה פיזית, כמו נפילה במדרגות או מכות בראש עם מחבט בייסבול, או מגורמים פסיכולוגיים כמו חרדה ומתח.

הטיפול בסחרחורת כולל טיפול תרופתי (כגון תרופות אנטי-אפילפטיות) או ניתוח לתיקון בעיית שיווי המשקל. הפתרון הטוב ביותר עבור רוב האנשים הוא להימנע מכל סיכון נוסף של נפילה במורד מדרגות על ידי ביצוע פעילות גופנית יומית קבועה והימנעות מפעילויות מסוכנות כמו קפיצת בנג'י וצניחה חופשית.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
3 טכניקות הגנה עצמית שכדאי להכיר
רוצים לדעת שיש לכם את הכלים הדרושים כדי להקל על עצמכם במצב שבו אתם נאלצים להתמודד עם אלימות שמופנית...
קרא עוד »
פבר 09, 2021
מה נדרש בהקמת בר קוקטיילים?
הקמת בר קוקטיילים דורשת יותר מסתם מבחר טוב של משקאות. אתה צריך את הציוד, המרכיבים הנכונים וצוות בקיא...
קרא עוד »
מאי 12, 2023
הקשר בין ריהוט לאירועים לארוחת שישי
יום שישי מגיע בדיוק בזמן לאחר שבוע העבודה הארוך. אם מתמזל מזלכם וזהו היום החופשי שלכם, אתם יכולים...
קרא עוד »
נוב 29, 2018