הליכונים למבוגרים

הליכונים למבוגרים
הליכונים למבוגרים

עם הזמן הגוף הופך להיות כזה שהתנועה קשה עליו ואיתו. ישנה תחושה כי כל דבר שאותו היינו עושים פעם ביתר קלות הופך היות דבר שצריכים לעשות לאט, ואף בכמה שלבים. באופן אידיאלי כולנו היינו רוצים להזדקן ללא כל חולי ולהיות במצב בריאותי מעולה, אבל הזמן מביא את אותם שינויים גם אל הגוף הכי בריא, וכך רואים כי האוכלוסייה של הגיל השלישי מבצעת מעבר אל שימוש בכל מיני אביזרים שמסייעים להם לנוע במרחב של הבית ובמרחב הציבורי. אחד מאלה הוא ההליכון למבוגרים.     

הולכים בצורה בטוחה

לפעמים לאנשים כבר אין את היציבות הנדרשת על מנת ללכת בצורה שאינה מסכנת אותם במצב של נפילה. האוכלוסייה שאותה רואים ברוב המצבים מבצעת שימוש בהליכונים היא זו של המבוגרים, אך לא רק. כל אדם שזקוק בעקבות המצב הפיזי הבריאותי שלו לתמיכה הזו יבצע שימוש בהליכון שמגיע בכל מיני סוגים של דגמים, יש כאלה שיבצעו שימוש קבוע באותו מכשיר עזר, ויש אחרים שהשימוש בהליכון יהיה להם בתור אביזר מעבר שמסייע להם לשמור על יציבות עד אשר המצב שלהם השתפר והם חוזרים אל הליכה ללא אביזרים שמסייעים להם בהליכה ועמידה.

הדגם המתאים של הליכון

איך יודעים איזה דגם של הליכון יהיה הכי נכון לכל אדם? בדרך כלל הרופא ימליץ על סוג ההליכון הרלבנטי לפי ההיכרות שלו עם המצב הרפואי ועם המצב הפיזי של כל אדם באופן נפרד. ישנם דגמים שמותאמים לפי הגובה של המטופל, כאלה שמגיעים עם כסא ישיבה וכאלה דגמים של הליכונים שמגיעים ללא גלגלים בכלל. ישנם אפילו דגמים שמאפשרים קיפול שלהם למצב שטוח שמביא אל אפשרות אחסון נוחה במידה ונמצאים בנסיעה ברכב ורוצים שלא להעמיס את האזור של הנוסעים עם אביזר גדול מידות שכזה במצב הפתוח שלו, הרגיל.

נכתב בשיתוף פארמה שופס

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה ההבדלים בין מערכת קיטור כזו או אחרת
התעשייה הישראלית כוללת היום את מערכות הקיטור כחלק חשוב ומשמעותי ביותר, אשר נוטלים חלק במגוון...
קרא עוד »
אפר 25, 2017
חשיפת התוכנית של הגנרטור: מדריך המומחים שלך לקבלת החלטה מושכלת
בעולם העכשווי, גנרטורים עומדים כמגדלור של חוסן, המבטיחים אספקת חשמל רציפה גם מול שיבושים בלתי צפויים....
קרא עוד »
ספט 27, 2023
כל כמה זמן יש לעשות חיסון כלבת?
חיסון נגד כלבת הוא אחד הדברים הראשונים שיש לעשות אחרי לידתו. לא, לא ישר אחרי שהוא נולד אלה יש לבדוק את...
קרא עוד »
יונ 16, 2020