למה כדאי לכם כבר עכשיו להתחיל הליך גילוי מרצון

הליך גילוי מרצון
הליך גילוי מרצון

הליך גילוי מרצון הוא הליך המתבצע מול מס הכנסה, במטרה להצהיר על הכנסות או נכסים שלא דווחו קודם לכן לרשויות המס. במקרים אלו מדובר הן על הכנסות ונכסים בארץ והן על נכסים והוצאות שמקורם בחו"ל. בכל מקרה, יש לבצע את ההליך בליווי צמוד של חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום, על מנת להבטיח התנהלות מהירה ויעילה לכל אורך הדרך. חשוב לדעת כי ישנם תנאים מסוימים שיש לעמוד בהם, על מנת להיות זכאים לעבור את ההליך בהצלחה ולקבל חסינות פלילית. למשל, לא ניתן להתחיל בהליך, במידה ורשות המיסים כבר פתחה בחקירה כנגד הנישום. כמו כן, הנישום חייב להצהיר בכנות ובתחום לב לגבי כל ההכנסות והנכסים שלו, היות וגילוי מאוחר יותר של נכסים מוסתרים, עלולים לבטל את התהליך וההסכם מול רשות המיסים.

כל הסיבות להתחיל תהליך גילוי מרצון כבר היום

כאמור, מדובר על הליך שמבוצע מול רשויות המס, במטרה להצהיר על נכסים והכנסות לא מוצהרים, לצורך קבלת חסינות פלילית. חשוב להבין כי החוק מחייב את כל תושבי הארץ להצהיר על כל ההכנסות שלהם על מנת להבטיח מיסוי הוגן. אנשים שבוחרים להסתיר חלק מההכנסות שלהם, עוברים למעשה על החוק ועלולים לעמוד בפני אישומים פליליים. ולכן עדיף תמיד להתחיל בהליך של גילוי מרצון, על מנת לשלם את המס הדרוש ולהימנע מאישומים פליליים בהמשך הדרך. יש צורך לעבור את התהליך עם חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם את הסכם השומה האיכותי והמשתלם ביותר.

לסיכום, תהליך גילוי מרצון הינו תהליך שמומלץ לבצע עם חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום. חשוב לזכור כי פניה יזומה לרשויות המס והסדרה מרצון של חבות המס, יכולה לחסוך לכל אחד לא מעט בעיות ואי נעימויות בהמשך הדרך.

לעוד מידע בנושא, בקרו באתר https://y-tax.co.il/

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הכול על בחירת מקצוע
מה חשוב יותר בחיים מאשר בחירת המקצוע שלנו? אומנם זה נכון שגם בחירת מקום המגורים ובחירת האדם שאיתו...
קרא עוד »
ינו 17, 2016
מזגן שקט
כאשר אנו רוכשים מזגן, אנו מעוניינים כי הוא יהיה בטכנולוגיה חדשנית, שיהיה מעוצב וישתלב היטב עם שאר...
קרא עוד »
פבר 18, 2018
איך ומתי תדעו שהמצבר שלכם דורש החלפה
כדי להימנע ממצב של מצבר שנגמר ברגע לא מתאים ומשבש לכם תוכניות, כדאי לשים לב לסימנים המתריעים על מצבו...
קרא עוד »
אוג 16, 2021