ויזה לתינוקות – איך זה עובד?

ויזה לארהב לתינוק
ויזה לארהב לתינוק

כל מי שנמנה על אזרחי ישראל והוא מבקש לבקר בגבולותיה של ארצות הברית, חייב לדאוג לוויזה. כלומר לאשרת כניסה ושהייה בארצות הברית. לצורך הוצאת הוויזה אמור המבקש להגיע אל השגרירות לריאיון ושם יוחלט האם הוא אכן יוכל לקבל את הוויזה הנכספת.

למעשה בעבר הנהלים היו הרבה יותר פשוטים. כמעט כל ישראלי אשר חפץ לבקר בארצות הברית, ללמוד בארצות הברית לימודים גבוהים או אפילו להגר לשם למשך זמן מה לצורך עבודה, יכול היה לעשות זאת בקלות תוך שהוא היה מקל וויזה בתהליך קליל ומקוצר. מה עוד שהוויזה אותה הוא קבל הוא קבל לכל החיים. לא היה תוקף לוויזה ולא נערך מעקב אחר המבקש מה הוא עשה במסגרת הוויזה.

אך היום כאמור הכול ממש שונה. זה התחיל בעקבות המצב הבטחוני הרעוע לאחר האסון שארע במגדל התאומים כאשר מאז הוחלו כללים חדשים בכל מה שקשור להגירה לארצות הברית או אפילו רק לביקור בה.

מה עושים עם תינוקות וילדים קנים שאמורים להגיע עם הוריהם לארצות הברית?

עבור תינוקות כמו גם ילדים קטנים ולמעשה ההגדרה החוקית היא ילדים עד גיל 14, לא אמורים לעבור את הריאיון בשגרירות. הוא הדין גם עם אנשים שכבר חצו את גיל השמונים. אלו וגם אלו יוכלו לקבל את הוויזה בצורה קלה יותר אם הם צריכים לקבל את הויזה לארה"ב דחוף.

גם אנשים שמבקשים לחדש את הוויזה שפג תוקפו לא יהיו חייבים בכל מצב להגיע לריאיון לצורך כך בשגרירות. אמנם לא בכל המקרין זה יהיה כך אך ישנם מקרים רבים אשר בהם אפשר יהיה לקבל את חידוש הוויזה בעזרת מילוי של טופס מקוון ותהלך יכול היעשות בעזרת אתר האינטרנט או לחילופין באמצעות הטלפון.

מה צריך להכין לצורך הוצאת וויזה לתינוק?

כדי לקבל וויזה לתינוק יש להכין עבורו תמונות פספורט, יש להוציא עבורו דרכון, יש למלא טופס מיוחד טופס בקשה להוצאת וויזה לארצות הברית, יש לשלם אגרה ולשלוח את הטופס שמעיד כי אכן שולמה האגרה, ההורים אמורים למלא מסמך מיוחד המיועד להורים המבקשים וויזה לארה"ב לתינוק וכן מסמך לשירות המשלוחים.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חידוש גרנוליט – ושדרוג הכניסות של בתי ספר
הכניסה לכל חלל היא אחד המאפיינים הכי חשובים שלו. כאשר אנחנו רוצים לשפר את האווירה בבית הספר של הילדים...
קרא עוד »
נוב 23, 2016
סובלים מזרע חלש – הנה מה שתעשו
עברתם בדיקת זרע כחלק מטיפולי פוריות וקיבלתם תשובות המצביעות על זרע חלש? דעו כי יש מה לעשות במקרים אלו....
קרא עוד »
יול 08, 2020
מתי כוכבי: איך להסביר לילדים על הקורונה באמצעות האינסטגרם
אחת הבעיות איתה מתמודדים הורים רבים בתקופת הקורונה, היא הקושי להסביר לילדים מה זו המגיפה הזאת, עד כמה...
קרא עוד »
מאי 07, 2020