חבילה משתלמת: מנוי לחיסונים לכלבים

חיסונים לכלבים

כל מי שיש לו כלב, בין אם הוא גור ובין אם הוא בוגר או מבוגר, יודע שמהיום בו הוא אוסף אותו לביתו ועד היום בו הוא נפרד ממנו, עליו לטפל בו באופן מסור ואישי, להעניק לו את הטיפול והיחס הטוב ביותר, שכן לא מדובר רק בחיית מחמד, אלא מדובר בחבר אמיתי לחיים. לא במקרה אומרים שכלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם.

חיסונים לכלבים

בין הטיפולים שעלינו להעניק לכלב שלנו, אנחנו יכולים למצוא גם חבילה של חיסונים. מדובר על סוגים שונים של חיסונים, אשר יש לתת אותם באופן עקוב, מדי מספר חודשים. חיסונים אלו יש להם מספר מטרות כפי שנוכל לראות מיד.

באופן עקרוני החיסונים העיקריים שיש להעניק לכל כלב אצל וטרינר,  הם חיסון תועלת הפארקים וחיסון כלבת. מדובר בשני החיסונים העיקריים שנהוג לתת אותם באופן עקבי, חיסון תועלת הפארקים יש לתת מדי 3-4 חודשים, חיסון כלבת פעם בשנה. צריך לומר שבנוסף לשני חיסונים הנ"ל, יש עוד מגוון חיסונים אשר צריך לתת לכלב בשעת הצורך, במקרים מסוימים כשהוא גור באופן חד פעמי ובמקרים אחרים כשהוא כבר בוגר או מבוגר, אם הוא ננשך או כל דבר אחר.

החיסונים יש להם שתי מטרות עיקריות, הראשונה, למנוע מהכלב עצמו להיות חולה, זה חיסון שנועד להגן עליו, אך יש מטרה שנייה והיא, למנוע מאיתנו ומכל אחד שבא איתו במגע, להידבק.

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר וטרינרים אשר מציעים ללקוחות שלהם אפשרות ליהנות מחבילה ייחודית של חיסונים במסגרת מנוי מיוחד. הכוונה היא, שהלקוח משלם תשלום אחד פעם בשנה, וכך הוא רוכש מנוי עבור כל החיסונים שהוא צריך לבצע לכלב או לחתול שלו. מדובר על חיסונים בסיסיים, כלומר על חיסונים שיש לעשות כתוצאה ממקרים ספציפיים שמתרחשים במהלך השנה. מדובר על מנוי שמפחית באופן משמעותי את העלויות של החיסונים וכך מאפשר ללקוח ליהנות משירות מיוחד של תזכורות מתי עליו לבצע את החיסון.

צריך לומר, השירות הזה הרבה יותר זול והרבה יותר יעיל מאשר לרכוש כל חיסון בנפרד.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הובלות דירה במרכז
בכל יום מתבצעים ברחבי הארץ מאות מעברי דירה, כל מעבר כזה הינו בעל פוטנציאל לנזק או אובדן רכוש ככל...
קרא עוד »
אוג 17, 2018
שיאצו בראשון לציון – איך בוחרים את המקום הנכון 
אחד הטיפולים האלטרנטיביים הפופולאריים ביותר במערב הוא שיאצו, טיפול במגע המגיע אלינו מהמזרח הרחוק....
קרא עוד »
פבר 16, 2022
שלט לד לפרסום העסק שלך
שלט לד לעסק או לחנות זוהי דרך מצוינת להאיר את העסק ולהעיר את הלקוחות... מי מאתנו לא נתקל באותם שלטי...
קרא עוד »
ינו 17, 2017