אורי לופוליאנסקי מנהיג אמיתי

אורי לופוליאנסקי מנהיג אמיתי

שינויים אינם מתחוללים סתם כך בחלל ריק אלא צריך אנשים בשביל שיחוללו אותם. העניין הוא שלא כל אדם יכול לחולל שינוי אמתי וזאת מכיוון שבשביל לחולל שינוי יש צורך באדם חזק, בעל חזון ואכפתיות רבה. כך אנחנו יכולים להבין כי התפקיד של מנהיגים בחברה הישראלית הוא עצום ועל כך יש לתת את הדעת. האם ניתן לדמיין את הקמת המדינה בלי החזון של הרצל? האם צה"ל היה מצליח להתבסס ולהיות אחד הצבאות הטובים בעולם בלי הרמטכ"לים יצחק רבין ומשה דיין? כך אנחנו יכולים לראות כי גם בחברה האזרחית יש צורך במנהיגים אזרחיים. על רקע זה ניתן לומר כי אורי לופוליאנסקי הוא מנהיג אמתי וזה עקב השינוי העצום שהוא חולל בתחום הרפואה בישראל. השינוי מגיע בעקבות הקמתו של ארגון יד שרה על ידי אורי ואין ספק כי מדובר באחד הארגונים החשובים ביותר בחברה האזרחית בישראל.

אורי לופוליאנסקי

מהו סט הערכים והתכונות שצריכים להיות למנהיג לדעתו של אורי?

מנהיג לא נולד סתם כך אלא הוא מביא לשולחן סט שלם של ערכים ותכונות המאפשרות לו לבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר. כך אורי מאמין כי מנהיג אמתי צריך לקבוע מטרה ולעשות הכול בכדי להשיג אותה. זוהי הדרך היחידה להצליח ולחולל שינוי אמתי. מנהיג אמתי צריך גם להיות אכפתי, אמפטי, רגיש ובעל תבונה רבה וזאת בכדי לנהל את אנשיו בצורה הטובה ביותר שיש. אך מעל כל התכונות והערכים הללו מזדקרת לה תכונה חשובה ביותר שעליה אורי לופוליאנסקי לא מוכן להתפשר והיא הדוגמא האישית. בכל פועלו מהקמת ארגון יד שרה ועד כהונתו כראש העיר החרדי הראשון של ירושלים אורי הקפיד על דוגמא אישית וזהו משהו שתמיד ליווה אותו.

במה נמדדת המנהיגות של אורי?

הייתם מצפים כי אורי היה מגדיר את עצמו כמנהיג אמתי בגין ההצלחה הכבירה של ארגון יד שרה. אך האמת כי אורי רואה את הצלחת המנהיגות שלו בכך שהוא זוכה לאהדה עצומה בכל רחבי הארץ ומכל האוכלוסיות בארץ עד שרבים מגדירים אותו כאחד האנשים הפופולריים ביותר במדינה.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ארונות קודש וריהוט לבית כנסת מזמינים מהוד והדר
אין ספק כי כל יהודי יסכים על כך כי בית הכנסת הוא אחד המקומות החשובים ביותר שיש בחייו של היהודי וכי הוא...
קרא עוד »
מאי 22, 2018
רשלנות רפואית – מה עושים עכשיו?
  אנשים רבים מגיעים לרופאים כמקור לטיפול הטוב, המקצועי והתקין ביותר. אנשים רבים מתאכזבים כל פעם...
קרא עוד »
נוב 02, 2017
ארונות ספרים – יהפכו את הבית שלכם לשלם
מעוניינים להפוך את הבית שלכם למקום שיהיה הרבה יותר מסודר וירגיש לכם גם שלם מבחינה עיצובית? אם תבחרו...
קרא עוד »
יול 18, 2021