אורי לופוליאנסקי-חסד, אמת וטוב לב

אורי לופליאנסקי

אורי לופוליאנסקי כיהן בעבר כראש עיריית ירושלים. אולם, על אף שלכאורה כהונה כראש עירייה, של עיר כה גדולה ומשמעותית בארץ זהו דבר חשוב, וודאי תתפלאו לשמוע שזהו לא הדבר הכי חשוב שעשה אורי לופוליאנסקי בחיוו. אורי לופוליאנסקי היה איש רב פעלים ועודנו, אשר פעל ופועל למען הציבור בישראל בצורה מרשימה ומעוררת התפעלות, מתוך דאגה לרווחתו ולחייו הנוחים והטובים. אם אינכם מכירים כדי הצורך את אורי לופוליאנסקי, חשוב מאוד שתקראו את הדברים הבאים.

אורי לופליאנסקי

מהלך חיוו של אורי לופוליאנסקי

אורי לופוליאנסקי נולד בחיפה לאב אשר עלה מפולין ולאם אשר נולדה בארץ. הוא למד בישיבות חרדיות ולאחר מכן התגייס לצבא. במהלך שירותו הצבאי הוא שירת כחובש קרבי. על אך ששירותו הצבאי היה תובעני מאוד, אורי לופוליאנסקי איננו בחל בהמשך חיים של שליחות אמתית לאחר שהשתחרר מהצבא ועסק בהוראה שזהו תפקיד חשוב מאוד. בעוד הוא עוסק בהוראה הוא שילב גם את לימודיו בניהול ארגוני. אין ספק שמדובר באדם תכליתי ורב פעלים, אשר חי כל חיוו מתוך תחושת שליחות עבור הכלל. אולם, מעבר לתפקידים בהם עסק במהלך חיוו, אחד הדברים החשובים ביותר אשר עשה אורי לופוליאנסקי בחיון הוא הקמת עמותת יד שרה. כמובן שמעבר להיותו מקים עמותה זו, הוא גם היה חבר במועצת העיר ירושלים כנציג מטעם יהדות התורה וכיהן כראש העיר החרדי הראשון בירושלים

מהי עמותת יד שרה

עמותת יד שרה הינה עמותה אשר כוללת יותר מ100 סניפים ברחבי הארץ, בהם עובדים ומתנדבים ותר מ6000 אנשים כיום. את העמותה הקים אורי לופוליאנסקי לאחר שנזקק לציוד רפואי כלשהו עבור בנו, אך התקשה מאוד להשיג אותו. העמותה הייתה בתחילת דרכה עמותה שכונתית אשר היה ניתן להשאיל בה מכשיר אדים בלבד. אך במהלך הזמן, השיג אורי לופוליאנסקי לא מעט תרומות ופיתח את העמותה. כיום ניתן להשיג בעמותה מכשור רפואי טכנולוגי יקר וכמעט כל סוג ציוד רפואי אשר נזקקים לו בצורה קלה, נוחה וללא עלות. בשנת 1994 קיבל אורי לופוליאנסקי את פרס ישראל בשם עמותת יד שרה, כאות הוכרה על העמותה הנפלאה והמדהימה אותה הקים בכוחות עצמו.

אין ספק שאורי לופוליאנסקי הוא איש חסד אמיתי, אשר הקדיש את כל חיוו למען הכלל וממשיך לעשות זאת גם כיום.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתנות משפחתיות ליום המשפחה לעובדים ולעובדות שלכם
כשמדובר במתן מתנות לעובדים שלך או מתנה ללקוחות לראש השנה, יש כמה דברים שכדאי לזכור. אתה לא צריך רק לתת...
קרא עוד »
מרץ 13, 2023
שולחן הוקי אוויר
שולחנות הוקי אוויר פופולריים בשוק. הם זמינים במגוון רחב של צבעים וניתן להשתמש בהם למטרות פנים וחוץ....
קרא עוד »
ינו 09, 2023
החשיבות של תוכניות חיסכון בחיינו 
כולנו עובדים קשה כדי לנהל את חיינו מבחינה כלכלית. אנחנו משלמים על אינספור דברים במהלך היום, ולכן...
קרא עוד »
אוק 20, 2022