כורכום – למה זה כל כך בריא בעצם?

כורכום

לכורכומין קיימות סגולות מרפא ברבדים שונים ולכן צריכה שלו מסייעת לגוף להתמודד עם מחלות שונות. בשנים האחרונות גברה באופן משמעותי ביותר ההכרה במוצר זה כמסייע בנושאים רפואיים רחבי היקף ולכן החלה מודעות רוחבית לצריכה שלו בקרב לקוחות רבים, ראו באתר זה.

מחלות לב 

צריכה של הכורכום, מפחיתה את הסיכויים לחלות במחלות לב ובמחלות של כלי הדם וזאת כיוון שהוא מטפל בחוסר תפקוד של אנדותל, אשר אחראי על רקמת התאים אשר מרפדת את הדפנות הפנימיות של כלי הדם. מעבר לכך הכורכום מסייע גם בהפחתת רמת הכולסטרול הרע בגוף.

מחלות המאפיינות בעיקר את הגיל המבוגר 

הכורכום עוזר מאד למגר את תופעות הלוואי ואת התפשטותה של מחלת האלצהיימר המשפיעה על רמת הזיכרון של מבוגרים אשר אינם זוכרים בעיקר ,את מה שקרה לא מכבר. כמו כן, הכורכום מסייע למוח להתגבר על דיכאון ועוצר את התפשטותו והשפעתו העוצמתית על חיי היום יום.

הכורכומין מגביר את כמות הBDNF במוח ולכן מוריד באופן מהותי כל לחץ, מתח וחרדה כרונית כיוון שהוא מצליח לחדור פנימה, לעבור את מחסום הדם במוח וכך הוא מונע נזק חמצוני ואת הצטברות הפלאק והעמילואיד במוח.

הפחתה ברמת הכאבים 

מי שסובל מכאבים שונים אשר נובעים מניתוח שעברו, כאבי שיניים, כאבי מפרקים, כאבי מחזור או כל סיבה אחרת, כדאי שיצרך כורכומין אשר יפחית באופן משמעותי את רמת הכאבים. עבור מי שחש כאבים עקב הדלקות השונות בגופו כמו דלקות גידים ודלקות כרוניות הכורכום הוא בעל השפעה רחבה מאד, כיוון שהוא חוסם את מולקולת NF-KB אשר חודרת לתוך גרעין התא וכך מפעילה גנים אשר משפרים לאין ארוך את מצבו הבריאותי של המטופל.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נוטריון לצרפתית – האם אנחנו באמת זקוקים לכך?
הרבה אנשים עוברים תהליך בו הם מחויבים לבקש חתימת עורך דין המוסמך לעורך דין נוטריון. התהליך הזה דורשת...
קרא עוד »
אוג 06, 2018
מתנות לסוף השנה לבית ספר
דיסק און קיי מיוחד ומעוצב, לוח שנה עם תמונות של ילדים מהכיתה, צידנית אישית עם שם הילדים או תמונות של...
קרא עוד »
אוק 26, 2021
קורס עבודה בגובה
עבודות רבות מתבצעות בגבהים ויש צורך לעשותן בתנאי בטיחות מרביים. מכורח החוק, חייבים בתי עסק רבים...
קרא עוד »
יונ 12, 2018