הילד סובל מגזים ואת לא יודעת מה לעשות? אמא4אמא כאן בשבילך!

טיפול בגזים אצל ילדים

כאשר נולד ילד חדש החיים שלנו משתנים מן הקצה אל הקצה. פתאום אנחנו כבר לא זוג אשר צריך לחשוב רק על עצמו אלא יש תינוק חדש במשפחה אשר הכול צריך להתנהל סביבו וזה נכון פי כמה אם התינוק הוא לא הראשון שנולד במשפחה. אולי הדבר הכי קשה עם תינוק חדש זו העובדה כי התינוק ישן בשעות אחרות לגמרי מכם. איכשהו תמיד בשעות הקטנות של הלילה הוא ער ואיכשהו הוא לא ייתן לכם לישון עד אשר הוא יהיה בן חמש. אך אחת הסיבות שבבגללן הרבה פעמים תינוק קטן לא ישן היא בגלל שהוא סובל מגזים. אז נכון לא כל התינוקות סובלים מגזים אך זהו משהו מאוד נפוץ וכדאי להכיר אותו. עליכם לזכור כי מערכת העיכול של התינוק מתפתחת אחרי הלידה וזוהי הסיבה שבגללה גזים כל כך נפוצים אצל תינוקות קטנים.

טיפול בגזים אצל ילדים

האם יש תרופה לגזים?

כאשר אנחנו מדברים על גזים עולה שאלה חשובה ביותר והיא האם יש תרופה לבעיה זו? אין ספק כי המדע וגם הרפואה האלטרנטיבית ניסו למצוא תרופה לגזים במשך שנים ארוכות אך ניתן לומר כי עד עתה הם לא מצאו פתרון מספק לגזים. נכון יש כל מני תרופות סבתא שממליצים עליהם אך אנחנו לא ממליצים לכם לבחון אותם דווקא על התינוק שלכם. הדבר הכי טוב שאתם יכולים לעשות בכדי להתמודד עם הגזים זה לדבר על כך עם אנשים אחרים לדוגמא באתר אמא4אמא. כך תדעו כי יש עוד זוגות שסובלים מן הבעיה הזאת וברגע שאתם לא לבד יהיו לכם הרבה יותר כוחות בכדי להתמודד עם הבעיה.

על מה אנחנו מקפידים באתר אמא4אמא?

אתר אמא4אמא נוצר מתוך מטרה אחת לתת לכל אימא את המקום הבטוח לדבר ולהקשיב. כחלק מכך ממשק המשתמש של האתר הוא הנוח ביותר שיש וכך אתן יכולות לגלוש באתר בצורה קלה, בטוחה ופשוטה ביותר. מכיוון שהאתר נבנה במיוחד לאימהות אין ספק כי כל אמא תוכל להשתמש בו בקלות וללא בעיות.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מוצאים אינסטלטור בירושלים?
לא מעט אנשים אשר נדרשים לשירותי אינסטלטור מקצועי, בוחרים אותו באופן כמעט שרירותי בשל העובדה הפשוטה...
קרא עוד »
נוב 23, 2020
תאונות דרכים – האיום האמתי על החברה האזרחית הישראלית
כאשר לא עלינו מתרחש פיגוע טרור אזי התקשורת עוברת לדווח על כך במשך 24 שעות ביממה ונותנת תשומת לב מרבית...
קרא עוד »
נוב 22, 2017
טיפים לעיצוב הבית
טיפים לעיצוב הבית לאווירה זורמת ונוחה לבית עיצוב הבית כיום לא נושא שצריך לחשוש ממנו כמו פעם שהיו...
קרא עוד »
ינו 02, 2017