מה הופך טיול בהדרכת מורה דרך לטיול בלתי נשכח?

מורה דרך

מורה דרך ניתן למצוא בהמון סוגים של טיולים, אם זה טיולים ששמים דגש על נופש, טיולי תרבות, טיול קולינרי, טיולי היסטוריה – אך בעידן של היום, שהטכנולוגיה משתלטת לנו על החיים וכל מי שמעוניין לעשות טיול, אם זה בארץ או בעולם, יושב בעצמו לתכנן את הטיול שלו.

אך לא לכל אחד יש את הסבלנות, הכוחות והזמן הפנוי להתחיל לשבת, לפתוח אינטרנט וספרים ולהתחיל לעשות סיקור של "המקומות שהכי חשובים לראות". וגם לאלו שיש זמן – מעדיפים את הנוחות בידיעה שהם יוצאים לטיול עם מורה דרך שייקח אותם לכל מקום, יראה להם ויסביר לה כל דבר ובעצם ההגה יהיה בידיים שלו.

יש כאלו שגם מפחדים להסתבך, להיתקע במקום כלשהו מבלי לדעת איך להמשיך הלאה, או סתם כאלו שדורשים מהטיול שלהם יותר מזה ופשוט לחרוש את המקום שאותו הם מטיילים עד הסוף – לדעת שהם היו והבינו איפה הם ביקרו, תוך כדי שהם סופגים את תרבות המקום, לומדים דברים חדשים ומבלים השראה מהמקום – ולא סתם לעשות "וי" על המקום ולהמשיך הלאה. לכן, אפשר לחסוך המון זמן וגם כסף ופשוט לחפש מורה דרך שיעזור לנו בכל !

מה זה בכלל מורה דרך ?

מורה דרך, כמו שמו, הוא אדם שעוסק בהדרכה של תיירים וטיולים, וכמו שם המקצוע הוא מראה לנו את הדרך תוך כדי שהוא מסביר לנו על מה שאנחנו רואים, מחדד לנו דברים שלא ידענו ונותן לנו במה לשאלות ותשובות, מגלה לנו דברים חדשים והופך את הטיול לחוויה בלתי נשכחת, כי בעצם אנחנו יוצאים מהטיול לא רק עם נופים, מזכרות או תמונות יפות – אנחנו יוצאים עם המון ידע, הבנה ותשוקה לגלות עוד על הארץ היפה שאנחנו חיים בה.

אתם ודאי תסכימו איתי שאין כמו לטייל עם מדריך טיולים כמו עופר הרטוב משבילים ברוח שמכיר את המקום שבו אנחנו מטיילים, שיודע לאן ללכת ואנחנו הולכים אחריו בעיניים עצומות כי אנחנו סומכים עליו, לא משנה אם זה טיולים מודרכים בצפון, במרכז, בדרום או בכל מקום אחר בארץ – אז נכון, אתם לא הולכים להתחתן עם מורה הדרך שאיתו אתם יוצאים לטיולים, ויכול להיות שתבחרו אותו רק לפרק זמן קצר או זמני בטיול שלכם, אבל אחרי שתחזרו הביתה, החוויות שהכי תספרו לחברים, קרובים ובני משפחה זה רק עד כמה המדריך טיולים שלכם היה נהדר ועד כמה טיול עם מורה דרך מוסיף, תורם ומעמיק את חווית הטיול, וכבר נותן חשק לתכנן איתו את הטיול הבא.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צעצועים על גלגלים שכל בת רוצה בבית
אחת האהבות הגדולות של הילדות הקטנות היא להסיע עגלת תינוקות ולנוע איתה ברחבי הבית או לחלופין כשיוצאים...
קרא עוד »
אוג 14, 2020
מתי נצטרך שירות של שיקום נזקים
נזקים שקורים בכל חלל החל מבתים, עד מחסנים, משרדים, מפעלים, בתי עסק ועוד - יכולים לגרום לאבדן של ציוד יקר...
קרא עוד »
נוב 07, 2017
טיולים בפולין לכל המשפחה
אנחנו נמצאים במרוץ מטורף וצריכים להספיק גם לעבוד וגם לגדל את הילדים. מדובר במשימות מורכבות הדורשות...
קרא עוד »
אפר 12, 2018