5 טיפים לקורות חיים שימשכו את תשומת הלב של המעסיקים

טיפים לקורות חיים

נמאס לכם שבכל פעם שאתם שולחים את קורות החיים שלכם, המעסיקים לא מתייחסים אליכם ואינכם מצליחים להתקבל למשרה המיועדת? במקום לוותר מראש, יהיה כדאי לכם לקחת בחשבון את 5 הטיפים לקורות חיים שנזכיר לאורך המאמר, כך שאתם תוכלו למשוך את תשומת הלב של המעסיקים וליהנות מסיכויים גבוהה יותר להתקבל למשרה שמעניינת אתכם.

טיפים לקורות חיים

  1. הדגישו את המעלות שלכם – לכל אחד יש דברים שהוא טוב בו ומציג את עצמו בצורה טובה. בכדי להרשים את המעסיקים שימו לב שאתם כותבים על הצדדים החיוביים שלכם בצורה טובה, כך שהמעסיקים יוכלו להבין במי מדובר.
  2. הפחיתו במגרעות – אנו בטוחים שיש לכם דברים שלא הייתם מעוניינים להזכיר מהעבר שלכם, ולפיכך ההמלצה היא להפחית ולהרחיב ככל שפחות על העבר שפחות מחמיא לכם.
  3. ניסוח ראוי – כל מילה ומשפט שאתם כותבים בקורות החיים יכולים להשפיע על הדרך שבה המעסיק תופס אתכם. אל תהססו לשלב משלב לשוני גבוה מפה לשם ותוודאו שאתם מנסחים את קורות החיים בצורה ראויה.
  4. תתמקדו במשרה – אם אתם מנסים להתקבל למשרה עם דרישות ספציפיות, אז יהיה כדאי לכם לערוך את קורות החיים שלכם, כך שיוכלו להציג אתכם בתור המועמדים שעונים על הדרישות הללו בצורה הטובה ביותר.
  5. השמיטו מידע לא רלוונטי – טיפ אחרון, וחשוב לא פחות מן האחרים, הוא להשמיט מידע שאינו נתפס כבעל חשיבות למעסיק. תזכרו שאתם מנסים להתקבל למשרה ספציפית, והרי שבכדי לעשות זאת אתם לא צריכים לשתף את המעסיק במידע שלא בהכרח קשור לאותו תחום.

אם תדעו להתחשב בטיפים שהזכרנו לאורך המאמר, תוכלו ליהנות מסיכויים גבוהים משמעותית להתקבל למשרה שמעניינת אתכם. זה ללא ספק משהו שיהיה כדאי לכם לקחת בחשבון אם אתם רוצים להתקבל למשרה הזו.

תוודאו שאתם לוקחים את הזמן שלכם בכדי לנסח כשורה את קורות החיים שלכם, שכן זה ללא ספק דבר משמעותי ביותר שיכול לעשות הבדל של ממש בשביעות רצונכם וההתרשמות של המעסיק מקורות החיים שאתם שולחים לו.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מי זכאי לנכות כללית?
יש אנשים אשר לצערנו מצבם הגופני הידרדר עד כדי מצב אשר הם מגיעים לנכות. יש גם אנשים אשר נולדו עם נכות...
קרא עוד »
דצמ 23, 2022
כל מה שצריך לדעת על אחסון תכולת דירה
שירותי אחסנה הם כאלה שנועדו לספק מענה לאנשים שאין להם מקום לאחסן חפצים או שהם רוצים לאחסן חפצים מכל...
קרא עוד »
נוב 05, 2017
חשיבות הסכם מייסדים
הסכם מייסדים הוא מאין "ספר חוקים מסודר" של עשה ואל תעשה, אשר מכניס סדר למקימי החברה. ההסכם מכיל את כל...
קרא עוד »
מרץ 18, 2016