עבודות זיפות גגות לשמירה על המבנה

זיפות גגות

עבודות זיפות גגות לשמירה על המבנה ועל העמידות שלו, יש לבצע אחת לתקופה בעונת האביב. הגשמים הרבים שטפו את הסיד מהגג, ובחלק מהמקרים יש צורך בתיקונים שונים באיטום. במידה והזפת אינה מונחת בצורה הנכונה או שיש בה סדקים ושברים שונים, הדבר יגרום אוטומטית לנזילת מים לתוך הגג, ומשם הדרך כבר קצרה לתקרה של הדיירים בדירות העליונות. חשוב להבין כי הגג חייב להיות במצב של איטום מושלם גם בחורף וגם בקיץ, היות ובכל רגע נתון עלול לרדת גשם, או שאולי הדוד שמצוי על הגג יתקלקל ויתחיל לנזול – הדבר ישפיע במידית על שלמות הגג ומצב התקרה בדירות העליונות. הדבר נכון כמובן לא רק לדירות מגורים, אלא גם לבניני משרדים, מפעלים ומחסנים שונים. איטום בעזרת זפת נחשב לאחת מהשיטות הוותיקות והזולות ביותר בשוק.

זיפות גגות

עבודות זיפות גגות לשמירה על המבנה – כל היתרונות שחשוב להיוודע אליהם

איטום הגג באמצעות שימוש בזפת חמה נחשב לאחת משיטות האיטום השכיחות ביותר בארץ. מדובר על איטום פשוט לכאורה, שאינו דורש תחכום או שכלול טכנולוגי מיוחד. בתום עבודות האיטום, יש צורך לסייד את הגג, על מנת לשמור על שכבת הזפת מפני התכה או פיצוצים כתוצאה מקרני השמש הלוהטים. מידע נוסף באתר של חברת איטום אריאלי.

כמו כן, הסיד מסייע לשמור על טמפרטורה נוחה יותר בתוך הדירות העליונות בבניין. חשוב כמובן לבדוק על הדרך את תקינות המרזבים ואת רמת השיפוע של הגג, היות ובמידה והמים יתנקזו במקום אחד, הם יגרמו בסופו של דבר לנזק חמור בשכבת האיטום של הזפת. חברה מקצועית ומנוסה המתמחה בתחום, תדע לבצע את כל התהליך במהירות וביעילות, תוך כדי הקפדה על כל השלבים בדרך. למשל, יש צורך לנקות את הגג לפני שמתחילים בעבודה, לאחר מכן למרוח חומר ביטומני אשר מסייע לקשר בין הזפת לבין המשטח של הגג. כמו כן, החברה חייבת לתקן סדקים ושברים הקיימים על הגג, לצורך הבטחת איטום מקסימלי.

לסיכום, עבודות זיפות גגות לשמירה על המבנה חייבות להתבצע על ידי חברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום. רק חברה מסוג זה, תקפיד על כל שלבי העבודה ותבטיח עמידה בתווי התקן המחמירים ביותר.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
7 טיפים לעישון סיגריות אלקטרוניות באופן אפקטיבי
אין ספק כי יש משמעות גדולה לשאלה איזה סיגריה אנו מעשנים ואין ספק כי אנו צריכים לתת את הדעת על כך אם אנו...
קרא עוד »
יול 06, 2019
זכיתם בהגרלה של מחיר למשתכן מה עושים עכשיו?
הגרלת מחיר למשתכן היא פריווילגיה המוענקת לזוגות צעירים או רווקים מעל גיל 35, המעוניינים לרכוש דירה...
קרא עוד »
מאי 17, 2019
מזג אוויר ברחובות – כך תוכלו לדעת בקלות
מעוניינים לקבל מידע בכל הנוגע אל מזג אוויר ברחובות? כדי לקבל מידע מהימן ובדרך הקלה ביותר כל שאתם...
קרא עוד »
אפר 14, 2022