האתר שיעזור לכם לשלוח תפילות

הכותל המערבי הנמצא בירושלים, הוא קיר ענק שיש לו חשיבות עצומה בדת היהודית תוך שהוא אתר דתי בעל היסטוריה חשובה מאד לדתות רבות והוא מושך איליו אלפי מבקרים בכל חודש.

הכותל הוא בעצם אחד מהקירות המקיפים את הר הבית והוא קיר תמך שנותר כזיכרון משלהי תקופת בית שני ומאז הוא משמש כמקום תפילה קדוש לדת היהודית.

כיום רבים האנשים שהם מספיק ברי מזל על מנת להגיע אל הכותל המערבי, והם מניחים בתוך חרכי אבני הכותל הגדולות פתקית עם משאלה, הם נושאים תפילה לשמיים בסמוך לאבני הכותל תוך שהם מרגישים את הקדושה שסביב מקום זה.

מלבד התחושה הרוחנית החזקה שעוטפת את קיר הכותל, ישנה גם תחושת לאומניות חזקה שבה אנו נזכרים כאשר אנו מגיעים לקיר הקדוש בצנחנים במלחמת השחרור שצולמו ליד הכותל מרוגשים משחרור ירושלים.

אבל מה עושה מי שלא מצליח להגיע לכותל, ורוצה בכל זאת לשלוח תפילותיו אל הכותל?

כיום ישנו אתר שעוזר לשלוח תפילות אל הכותל המערבי, כאשר מהאתר אפשר לשלוח תפילות אונליין לכל מקום קדוש. את התפילה ניתן לשלוח בקלות באמצעות מילוי פרטי במקום הנכון באתר ולאחר מכן שליחה קלה של התפילה אל הכותל או לכל מקום.

באמצעות האתר ניתן לבחור בקלות את המקום הקדוש שאיליו תרצו לשלוח את התפילה תוך שאתם יכולים גם לבחור את סוג התפילה, את האיחול ואת שם האדם שתרצו להתפלל למענו כמו גם אם תרצו להתפלל למען עצמכם.

בנוסף האתר ישלח אליכם אישור כי התפילה נתקבלה באתר נכתבה וכי הבקשה שלכם נקראה במקום הקדוש אשר בו בחרתם שהיא תקרא, בין אם מדובר בכותל או בכל מקום אחר.

בכך כל אחד בין אם אינו מוצא את הזמן להגיע למקום הקדוש ובין אם הוא מוגבל ביכולות שלו להגיע אל הכותל – יוכל לדעת כי תפילתו מוקראת במקום והיא בוודאי גם תישמע.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חלופות לשייט ביאכטה הים תיכונית שלך
צאו להרפתקה של יאכטה ים תיכונית כמו שלא היה מעולם עם האלטרנטיבות הייחודיות הללו. מבוא: מסע ים תיכוני...
קרא עוד »
דצמ 10, 2023
בחינת חלופות ליועצי נישואין
בעוד יועצי נישואים מציעים תמיכה שלא תסולא בפז עבור זוגות רבים, חלקם עשויים לחפש דרכים חלופיות לחיזוק...
קרא עוד »
מרץ 10, 2024
איזה כלי אחסון מומלצים בחדרי ילדים?
שמירה על סדר וארגון בחדרי ילדים מחייבים שימוש בפתרונות אחסון מתאימים. נמאס לכם לרדוף אחרי הילדים כדי...
קרא עוד »
ינו 05, 2017