היתרונות בשימוש בגדר גורים

גורים

מכירים את זה שכאשר הילדים מתחילים לזחול ואף ללכת צריכים לתחום את המקומות שאליהם הם יכולים להגיע על מנת לשמור על הביטחון שלהם ושל החפצים היקרים שלנו שאנחנו לא רוצים לגלות כי הם נהנו ממגע ידיו השובבות של פעוט שלומד באופן זה על העולם וכל מה שהוא טומן בחובו? דבר זה נכון במיוחד עבור גורים שמחליטים לאמץ ולהביא אל הבית, מכיוון שאלה עדיין אינן מכירים את חוקי הבית ואת האופן שבו הם צריכים להתנהג כל עוד הם נמצאים תחת קורת הגג של ההורים המאמצים ולשם כך במיוחד קיימת גדר גורים שימושית ויעילה.

היתרונות של גדר לגורים בבית

לאחר אינספור של תחיגוריםנות ובקשות החלטתם להיכנע אל הילדים שלכם שכבר שנים רבות מבקשים לאמץ כלב והבאתם גור כלבים חמוד מן ההמלטה האחרונה של הכלבה של חברים, כך שבביצוע של פעולה אחת אתם גם עוזרים להם להעביר הלאה אל בית חם את הגורים הללו, אתם מקיימים את ההבטחה שלכם לילדים ומביאים להם גור כלבים וגם הופכים את הבית לכזה שאוהב חיות ומלמד איך מתנהגים עם חיות באחריות ובמסירות.

הדבר הבא יצריך מכם הרבה מאוד סבלנות בשבועות הבאים, שכן הגור הקטן יצטרך ללמוד איך להתנהל בבית החדש שלו, ועליכם ועל הילדים תהיה המשימה החשובה של אילוף הגור הקטן אל כלב צייתן שיהיה חלק בלתי נפרד מכל המשפחה כולה. כאן נכנסת לעבודה גדר שמיועדת לסייע בשלבים הללו. כיצד?

  • כאשר אתם נמצאים בסידורים ולא רוצים לגלות כי כל הבית מלא בצרכים של הגור, אתם יכולים להניח אותו במקום זה עד אשר תרדו איתו לעשיית הצרכים בגינה הקרובה.
  • כאשר אתם לא רוצים שהכלב יסתובב בין הרגליים שלכם כאשר אתם מנקים את הבית, אתם יכולים להניח אותו באזור תחום שבו הוא יכול לשחק עם משחק, לאכול ולשתות עד אשר תתפנו לשחק איתו ולתת לו את המרחב הפנוי של הבית.
  • כאשר מגיעים אורחים ואתם לא רוצים להתחיל ולהתעסק עם גור כלבים שיכול אולי להרתיע את האורחים מכל סיבה שהיא, אתם יכולים להניח אותו לנוח במיטה שלו באזור סגור שלא יאפשר לו להטריד את האורחים עד לתום הביקור.
  • אפשר להרגיל את הכלב לעשות את הצרכים במקום תחום זה ולא בכל רחבי הבית, עד אשר הוא ייגמל לגמרי ויהיה רגיל לעשות את הצרכים בכל פעם שיורדים לטיול בגינה הקרובה.
אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מזון מתאים לכלב – כיצד בוחרים את המזון הרלוונטי לכלב שלנו
אנחנו יכולים למצוא היום, מגוון רחב של סוגי מזון לכלבים, בין אם זה מזון יבש או רטוב, בכל חנות חיות וכן...
קרא עוד »
מאי 13, 2020
איפה קונים חלקי חילוף לניאגרה סמויה
אם בחרתם לעצמכם את הניאגרה הסמויה בטח שאתם יודעים שיש את היתרונות הרבים ביותר מבחינת ניאגרות....
קרא עוד »
אוג 04, 2019
השתלת שיער
כאשר מדובר על השתלת שיער, ניתן לבצע את התהליך בארץ או בטורקיה. אולם, בעוד שביצוע השתלת שיער בטורקיה...
קרא עוד »
אוק 17, 2019