סאמר סקול בלונדון

סאמר סקול בלונדון

איפה אפשר ללמוד אנגלית אם לא באנגליה ואם אתם רוצים להעניק לילדים שלכם חוויה של פעם בחיים, זה הזמן לשלוח אותם לסאמר סקול בלונדון.

מדי קיץ נערכים קורסים של סאמר סקול בלונדון, במסגרתם לומדים ישראלים צעירים לדבר אנגלית ברמה גבוהה, הקורס מועבר על ידי מרצים אנגליים והטיול מאורגן על ידי חברות ישראליות בשיתוף גורמים מקומיים בלונדון. משך זמן הקורסים הוא כשבועיים לרוב, כאשר במשך תקופה זו ישנים בבתי מלון שמאורגנים מהארץ, נפגשים עם משפחות מקומיות, זוכים לבקר באתרי תיירות מקומיים, לראות הצגה, ליהנות מטיול לילי בעיר ולערוך קניות כמובן.

סאמר סקול בלונדון

סאמר סקול בלונדון זו חוויה של פעם בחיים, במסגרתה זוכים הילדים לא רק ללמוד אנגלית ברמה גבוהה מדי יום, כל שיעור נמשך כ-4 שעות בערך, אלא גם להכיר את התרבות האנגלית ובפרט זו הלונדונית, ליהנות מאחת מערי הבירה היפות בעולם ובוודאי באירופה, וכן להכיר אורח חיים מעט שונה. במקום שהילדים ישבו בבית מול הטלוויזיה או יילכו כל יום לבריכה ולים, הם יכולים ליהנות גם בקיץ מחוויה לימודית ייחודית.

כיום אנחנו יכולים למצוא טיולי סאמר סקול שמתאימים לגילאים שונים ומאורגנים על פי גיל המשתתפים, כך שילדים נמצאים עם בני גילם, כמו כן אנחנו יכולים למצוא טיולים לקהל חילוני וכן לקהל דתי. כך שמסלול הטיול מאורגן בצורה כזו שמותאמת לקהל.

העיר לונדון כידוע מציעה מגוון רחב של פעילויות, הן פעילויות תיירותיות, והן פעילויות תרבותיות, ספורטיביות ואחרות, השילוב של לימודי אנגלית ברמה מקצועית וגבוהה לצד פעילויות אלו, הופכים את השהייה בעיר למהנה ופורייה. ילדים אשר חוזרים מסאמר סקול בלונדון, נהנים לא מידיעת אנגלית ברמה גבוהה יותר אלא גם מביטחון עצמי גבוה יותר, הן בכל הקשור לניהול שיחות באנגלית והן בניהול תקשורת עם אנשים. בגיל מאוחר יותר הם יוכלו לקחת קורסים מתקדמים לשיפור וללימוד אנגלית ברמות חדשות, מה שיעזור להם גם בלימודים וגם בתחומים אחרים.

כאמור, טיולי סאמר סקול בלונדון מאורגנים על ידי חברות ישראליות מנוסות ביחד עם חברות מקומיות בלונדון. כל מה שצריך לעשות זה לבחור את הטיול עם הקורסים המתאימים.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מגשי אירוח בבני ברק
אירוע טוב הוא אירוע שכל אדם שהיה נוכח בו, התרשם מהפן הקולינרי וחווה חוויה קולינרית עשירה, טעימה...
קרא עוד »
מאי 23, 2018
למה תכשיטי כסף כה פופולאריים?
ישנם לא מעט סוגי תכשיטים שאפשר למצוא בחנויות, אתרי אינטרנט, קטלוגים של מעצבות ומעצבות ואצל גורמים...
קרא עוד »
ספט 29, 2020
פרוייקטים חדשים בנתניה
מי שעוקב אחר שוק הנדל"ן בישראל בשנים האחרונות יודע, שיש ערים מסוימות אשר נהנות מתנופת בנייה אשר כמוהן...
קרא עוד »
אפר 08, 2018