סאמר סקול בלונדון

סאמר סקול בלונדון

איפה אפשר ללמוד אנגלית אם לא באנגליה ואם אתם רוצים להעניק לילדים שלכם חוויה של פעם בחיים, זה הזמן לשלוח אותם לסאמר סקול בלונדון.

מדי קיץ נערכים קורסים של סאמר סקול בלונדון, במסגרתם לומדים ישראלים צעירים לדבר אנגלית ברמה גבוהה, הקורס מועבר על ידי מרצים אנגליים והטיול מאורגן על ידי חברות ישראליות בשיתוף גורמים מקומיים בלונדון. משך זמן הקורסים הוא כשבועיים לרוב, כאשר במשך תקופה זו ישנים בבתי מלון שמאורגנים מהארץ, נפגשים עם משפחות מקומיות, זוכים לבקר באתרי תיירות מקומיים, לראות הצגה, ליהנות מטיול לילי בעיר ולערוך קניות כמובן.

סאמר סקול בלונדון

סאמר סקול בלונדון זו חוויה של פעם בחיים, במסגרתה זוכים הילדים לא רק ללמוד אנגלית ברמה גבוהה מדי יום, כל שיעור נמשך כ-4 שעות בערך, אלא גם להכיר את התרבות האנגלית ובפרט זו הלונדונית, ליהנות מאחת מערי הבירה היפות בעולם ובוודאי באירופה, וכן להכיר אורח חיים מעט שונה. במקום שהילדים ישבו בבית מול הטלוויזיה או יילכו כל יום לבריכה ולים, הם יכולים ליהנות גם בקיץ מחוויה לימודית ייחודית.

כיום אנחנו יכולים למצוא טיולי סאמר סקול שמתאימים לגילאים שונים ומאורגנים על פי גיל המשתתפים, כך שילדים נמצאים עם בני גילם, כמו כן אנחנו יכולים למצוא טיולים לקהל חילוני וכן לקהל דתי. כך שמסלול הטיול מאורגן בצורה כזו שמותאמת לקהל.

העיר לונדון כידוע מציעה מגוון רחב של פעילויות, הן פעילויות תיירותיות, והן פעילויות תרבותיות, ספורטיביות ואחרות, השילוב של לימודי אנגלית ברמה מקצועית וגבוהה לצד פעילויות אלו, הופכים את השהייה בעיר למהנה ופורייה. ילדים אשר חוזרים מסאמר סקול בלונדון, נהנים לא מידיעת אנגלית ברמה גבוהה יותר אלא גם מביטחון עצמי גבוה יותר, הן בכל הקשור לניהול שיחות באנגלית והן בניהול תקשורת עם אנשים. בגיל מאוחר יותר הם יוכלו לקחת קורסים מתקדמים לשיפור וללימוד אנגלית ברמות חדשות, מה שיעזור להם גם בלימודים וגם בתחומים אחרים.

כאמור, טיולי סאמר סקול בלונדון מאורגנים על ידי חברות ישראליות מנוסות ביחד עם חברות מקומיות בלונדון. כל מה שצריך לעשות זה לבחור את הטיול עם הקורסים המתאימים.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בוחרים חברת עיצוב פנים בקריות?
היכולת שלכם לבחור בחברת עיצוב פנים שתדע להעניק לכם את המיטב בעבור הכסף שלכם תאפשר לכם לדעת שאתם פשוט...
קרא עוד »
פבר 20, 2017
למה צריך עורך דין להסכם ממון?
הסכם ממון הוא מסמך משפטי מחייב בין שני צדדים המתאר את חובותיהם, וזכויותיהם הכספיות. הסכם ממון הוא...
קרא עוד »
מאי 04, 2023
עיצוב פנים בירושלים ייחודיות של סגנון
ירושלים היא מקום מדהים לבקר בו, אבל יש לה גם הרבה מה להציע גם מבחינת עיצוב פנים לבית. השילוב של...
קרא עוד »
אפר 18, 2023