צעד אחר צעד: המדריך לבחירת צלם אירועים

חתונה, ברית, אירוע עובדים או חגיגה משפחתית. על מנת לנצור את הרגעים היפים בחיים עלינו להבטיח כי הם גם יצולמו ברמה הגבוהה ביותר. כך נגדיל משמעותית את הסיכויים לבחירת צלם מקצועי מבלי לקרוע את הכיס

הרגע הגדול הגיע. התארסתם בשעה טובה ומוצלחת, וכעת הנכם מתחילים במלאכה המרגשת אך המתישה לא פחות של ההכנות לקראת מעמד החתונה.

זוגות נשואים רבים יכולים להעיד כי מדובר באתגר לא פשוט וכזה שאף הותיר את חלקם מצולקים במידת מה, לאור ניסיון מר וצילומים שכלל לא תאמו את הציפיות שלהם מלכתחילה – החל מבני משפחה קרובים שלא זכו לצילום או תיעוד בווידאו, תוצרים לא איכותיים ועוד שלל סיבות שעלולות פשוט להרוס את היום המאושר בחייכם.

על מנת שכל אלו לא יתרחשו דווקא ביום החופה והקידושין שלכם, הכנו במיוחד עבורכם מדריך מקוצר אך חשוב מאין כמותו, לבחירת צלם אירועים/חתונות מקצועי, כזה שיוכל לנצור את הרגעים המאושרים שלכם באיכות הגבוהה ביותר תוך מתן שירות אדיב ללא דופי.

הסוד הוא בחיבור

זה אמנם נשמע קצת קלישאתי, שכן יש צלמים מקצועיים בכל הרמות, אולם הדבר החשוב ביותר הוא לבחור בצלם עמו נוצרה לכם דינמיקה נעימה. זכרו כי מדובר באחד האנשים הקרובים ביותר אליכם ביום החתונה, כך שחשוב שתרגישו טבעי ונוח לצידו.

כבר במהלך המפגש הראשוני חשוב להעיף מבט על תיק העבודות שלו, ללמוד על סגנון העבודה שלו על הסט, להבין מהו בדיוק "האני מאמין" שלו והאם הוא אכן תואם את הראש שלכם. בנוסף, מומלץ להסתכל על תמונות מחלקים שונים בחתונה (צילומי חתן-כלה, קבלת פנים, צילומי משפחות, צילומי אקשן ברחבה ועוד) על מנת לקבל פרספקטיבה רחבה ככל הניתן על איכויות הצילום שלו.

צבע הכסף

יכול מאוד להיות שהתחברתם לצלם מקצועי וחמוד, אך בסופו של יום העלות שלו עשויה להכביד עליכם, לאור העובדה שהיא חורגת ממסגרת התקציב שהקצתם לעצמכם. על מנת להימנע מסיטואציה שכזו, רצוי לעשות סקר שוק בין 3-4 צלמים לכל הפחות. הרשו לעצמכם להשוות מחירים, להתמקח על העלויות ולנסות להשיג בסופו של יום את חבילת הצילום האטרקטיבית ביותר.

הכל כתוב

אחרי שעברתם בהצלחה את השלבים המתוארים דלעיל, חשוב גם לעבור על חוזה מוסדר מול הצלם, על מנת לוודא כי ההתחייבויות שלו כלפיכם אכן מגובות בכתב (כך תוכלו חלילה במידת הצורך לתבוע אותו על עוגמת הנפש. לדוג': מצלמה שלא פעלה ביום האירוע או אי עמידה חריג בזמנים).

הרציונל העומד מאחורי עריכת החוזה פשוט ביותר. כל ההבטחות של הצלם חייבות להופיע בתוכו – כמו למשל כמות האלבומים שתקבלו, מספר הצלמים שיעבדו ביום החתונה, מסגרת הזמן שבה הוא מחויב להעביר אליכם את תמונות ואלבום החתונה ועוד.

אז קדימה. כעת עם הידע שצברתם, צאו לחפש את הצלם המושלם עבורכם. והכי חשוב – תהנו !

למידע נוסף הכנסו לאתר של צילום בסטודיו איילון.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ODT – – למי זה מתאים
הרבה פעמים אנחנו יכולים לקרוא על פעילויות אשר מיועדות לגיבוש של אנשים, בין אם מדובר על גיבוש קבוצות...
קרא עוד »
אוק 30, 2017
איך להבדיל בין סוגי ג'וקים בבית או בגינה
עולם החרקים מורכב ומסובך בצורה בלתי רגילה. יש מיליוני סוגי חרקים שמוכרים לנו ואף ניתן להם שם כדי...
קרא עוד »
יול 09, 2018
עירוי ויטמינים ומינרלים – מתי כדאי לעשות את זה?
טיפול עירוי ויטמינים ומינרלים זכה לפופולריות בזכות יכולתו לספק חומרים מזינים חיוניים ישירות לזרם...
קרא עוד »
אוק 09, 2023