איך לבחור את הרמקולים המתאימים ביותר לאירוע?

אם אתם מארגנים אירוע שכולל מוזיקה או דיבור במיקרופון אתם ודאי יודעים שאתם תצטרכו לעשות שימוש ברמקולים, כיום, אין כמעט אירוע שלא כולל פתרון שמע כלשהו, זאת אומרת, בכל אירוע היום נוכל לראות שנעשה שימוש ברמקולים. השכרת רמקולים זה דבר הכרחי לקיום אירוע איכותי וברמה גבוה וזה לא ממש משנה אם אתם רוצים לארגן הרצאה או מסיבת ריקודים כך או כך תצטרכו לעשות שימוש ברמקולים.
המון אנשים שניגשים לארגן אירוע לא תמיד יודעים מהו הרמקול המתאים להם ביותר, אומנם זה נראה דבר די פשוט לבחור רמקול, אבל האמת שבחירת ציוד ההגברה לאירוע שלכם דורשת לא מעט מחשבה על מנת שיצא ערב מוצלח, לפחות מבחינת פתרון השמע.

כאשר אתם ניגשים לבחור רמקולים לאירוע שלכם, דבר ראשון שתצטרכו לדעת זה מה אופי האירוע לעיתים אין צורך להשקיע ולבזבז המון כסף אם מדובר רק באירוע שכולל דיבור, כמו הרצאה לדוגמא, יספיק לכם רמקול אחד או אולי יותר, זה תלוי בכמות המשתתפים, אבל מנגד אם האירוע שאותו אתם רוצים לארגן הוא בסגנון של מסיבת ריקודים, קריוקי או חפלה לדגומא יש צורך כבר ברמקולים יותר איכותיים על מנת שנוכל להנות גם מאיכות שמע מושלמת כי המוזיקה זה עיקר הערב. מומלץ לבחור בשני רמקולים ומעלה על מנת לאפשר לפיזור נכון של הסאונד ברחבה, כאשר יש לנו שני רמקולים המוזיקה מושמעת בהיקף רחב יותר, מה שמשפיע על איכות הסאונד שאנחנו שומעים. מספר הרמקולים שתצטרכו או לחלופין עוצמת הרמקולים תלויה בעיקר במספר האנשים שמשתתפים באותו אירוע. ישנם עוד כמה פרמטרים שמשפיעים על בחירת הרמקולים הנכונים, כמו מקום האירוע, האם זה מקום בשטח פתוח או שזה אולי במקום סגור ששם העוצמה תוכל להיות חזקה יותר.
אם אתם צריכים רמקולים רק בשביל מוזיקת רקע שתלווה את האירוע שלכם כדאי ללכת על האופציה של 3-4 רמקולים קטנים בעוצמה של בערך 250 וואט (תלוי בגודל המקום ובמספר האנשים שמשתתפים) כדי שיהיה פיזור נכון של המוזיקה בחלל.

יש לשים לב שכאשר אתם בוחרים רמקולים להשכרה, כדאי להציב אותם על הגובה, כך שיהיו ממוקמים בגובה האוזניים של האנשים, לכן מומלץ לשכור את ההגברה יחד עם סטנד מתאים לרמקול או שלחלופין למקם את הרמקול באזור גבוה יותר כמו שולחן או מדף, בכל מקרה כדאי להימנע מאד מלהניח את הרמקולים על הרצפה.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בחינת חלופות ליועצי נישואין
בעוד יועצי נישואים מציעים תמיכה שלא תסולא בפז עבור זוגות רבים, חלקם עשויים לחפש דרכים חלופיות לחיזוק...
קרא עוד »
מרץ 10, 2024
קרע בלברום ירך
קרע בירך בלברום הוא מצב המתרחש כאשר ראש עצם הירך (עצם הירך) מחליק מתוך האצטבולום (שקע הירך), וכתוצאה...
קרא עוד »
יול 01, 2022
הסכם שיתוף במקרקעין דו משפחתי – המדריך המלא
לא מעט מהקרקעות במדינת ישראל, אינם נמצאים בבעלות של אדם אחד אלא בשותפות, זה יכול להיות שני יורשים...
קרא עוד »
אוק 12, 2021