לוכד נחשים בתל אביב שירות 24/7

לוכד נחשים

הרבה בעלי חיים נמצאים בעונה הקרה במין תרדמת חורף ולקראת הקיץ הם מתעוררים לחפש להם מקורות מזון ולכן ניתן לפגוש אותם במקומות רבים, לפעמים לא מאוד סימפטיים. אחד מבעלי החיים האלה הוא הנחש. הנחש הוא אחד מבעלי החיים אשר פחות אהודים על בני האדם בלשון המעטה ולכן נרתעים הרבה אנשים רק מהמחשב שהם עלולים לחוות מפגש עם נחש.

בשל העובדה כי הרבה מאוד אנשים, ניתן אף לומר – כי רוב בני האדם אינם יודעים לזהות איזה מהנחשים הוא ארסי ואיזה מהם לא ארסי ולכן, ממהרים אנשים רבים להרוג כל נחש שהם נתקלים בו מבלי לחשוב יותר מידי.

היתקלות בנחש – דרכי פעולה

קודם כל חשוב לדעת כי הנחש הוא חיה מוגנת בטבע ואסור לפגוע בו וכמובן שאסור להרוג אותו. ולכן, גם כאשר נתקלים בנחש ואינסטינקט ההגנה העצמית אומר לקחת אבן ולזרוק על ראשו, יש להימנע מכך ולהזעיק במהירות לוכד נחשים למקום. הוא יטפל בנחש כמו שצריך, הוא ילכוד אותו באמצעות כלים מיוחדים וירחיק אותו מהמקום.

במידה ומדובר בתופעה של הימצאות נחשים רבים, יש להתייעץ עם לוכד הנחשים לגבי הצבת מלכודות בשטח על מנת ללכוד את הנחשים לפני שהם יגרמו לנזק או לשקול שימוש במכשיר אלקטרוני להרחקת נחשים אשר מוכר כיעיל מאוד.

תפקידו של לוכד הנחשים ושעות הפעילות שלו

בשל העובדה כי אנשים רבים אינם יודעים לזהות נחש ארסי לעומת נחש לא ארסי, חשוב מאוד להזמין לוכדי נחשים מיד כאשר מזהים נחש. הלוכד ילכוד את הנחש וישחרר אותו במקום מרוחק אשר לא נמצאים שם בני אדם.

לכידת נחשים בתל אביב או בכלל הוא אחד מהמקצועות שנכלל בהם גם התחום של הצלת חיי אדם. מכיוון שהנחש עלול להוות סכנה לבני אדם, חייב לוכד הנחשים להיות זמין ללקוחות בכל שעות היממה. הנחשים הרי לא מודיעים מתי הם מתכננים להפציע ממקום מסתורם ולגרום לבהלה או אפילו לפגיעה, לכן חשוב לשמור מספר של לוכד נחשים מוכר שידוע כאחד שנותן שירות בכל השעות והוא זמין 24/7.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מדרסים מקצועיים בהתאמה אישית
לא מעט אנשים, בין אם מדובר במי שעושה פעילות גופנית על בסיס קבוע באופן מקצועי או חובבני, ובין אם מדובר...
קרא עוד »
אפר 28, 2018
הפלגה רומנטית מהחלומות
מעוניינים לצאת אל הפלגה רומנטית אשר לא תשכחו לעולם? דעו לכם כי יהיה ניתן לעשות זאת היום ובצורה נגישה...
קרא עוד »
פבר 27, 2018
ניתוח הקטנת אף – מתי עורכים אותו?
ניתוח הקטנת אף הוא הליך קוסמטי שנועד לעצב מחדש ולשנות את גודל האף להשגת מראה פנים מאוזן והרמוני יותר....
קרא עוד »
אוג 09, 2023