לקראת הקיץ מצטיידים במספר של לוכד נחשים

לוכד נחשים

להבדיל ממה שנהוג לחשוב בטבע אין חוקים ורוב החיות אינן נחמדות ומסבירות פנים לבני האדם. אחת הדוגמאות הבולטות ביותר לכך היא הנחשים אשר הינם מסוכנים ביותר לבני האדם ויכולים לגרום בהכשה אחת למוות. אמנם ישנם מעטים אשר מחזיקים נחשים כחיות מחמד אך רוב האנשים מבינים כי נחשים הם חיה מסוכנת ביותר ויש לעשות הכול בכדי להימנע ממגע עמה. הבעיה היא שבארצנו החמה נחשים הם אחד המינים הנפוצים ביותר והם נמצאים בכל פינה ופינה מהטבע הארצישראלי ועד מקומות עירוניים. אם ראיתם נחש בקרבת הבית שלכם או מקום העבודה שלכם הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות זה להתקשר אל לוכד נחשים שיגיע וילכוד את הנחש. אל תנסו לבצע את העבודה לבד מכיוון שזה יגרום לכם לבעיה רצינית ביותר ויכול להוביל להכשה מהנחש וזה כאמור יכול להסתיים במוות ועל כך אתם חייבים לתת את הדעת.

לוכד נחשים

אל תנסו תרופות סבתא לטיפול בהכשה

לעתים לא משנה כמה אנחנו נזהרים וכמה אנחנו עושים מאמצים בכדי להימנע מהכשת נחש הנחש בסופו של דבר מכיש אותנו. זה יכול לקרות בטיול בטבע או בקרבת הבית אך רבים מוכשים במהלך הקיץ על ידי נחשים. במקרה של הכשה הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לעשות זה להתפנות אל בית חולים. כמו כן התקשרו למד"א וקבלו מהם הוראות מדויקות מה לעשות וכיצד לטפל בהכשה. אל תאמינו לכל מני תרופות סבתא שאתם יכולים לקרוא עליהם באינטרנט והבינו כי רק נסיוב הנמצא בבית החולים יכול לפתור את הבעיה ולהבריא אתכם. על כן הפינוי לבית החולים הוא קריטי ועליכם לתת את הדעת על כך.

ראיתם נחש? אל תיכנסו ללחץ

פעמים רבות שאנו רואים נחש אנחנו נכנסים ללחץ אטומי ובורחים כל עוד נפשנו בנו. אך עליכם להבין כי זה יכול רק להלחיץ את הנחש ולהוביל להכשה. אם ראיתם נחש אתם צריכים לנסות ולעשות כמה שפחות תנועות פתאומיות ולנסות להתרחק ממנו ברוגע ולאחר מכן כמובן להזמין לוכד נחשים אשר ילכוד אותו ויטפל במפגע זה.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עיצוב הבית בעזרת פרחים
ישנן דרכים שונות כיצד אנחנו יכולים לעצב את הבית שלנו. אנחנו יכולים להשתמש בציורים, תמונות וקישוטים...
קרא עוד »
ספט 27, 2018
ביטוח חיות מחמד
לגדל חיית מחמד בבית חיית המחמד שלכם היא חלק מהמשפחה, לא צריך לשכנע בכך איש. ברור לכולם כי מי שמגדל כלב...
קרא עוד »
ספט 13, 2018
קייטרינג חלבי או קייטרינג בשרי – איך לבחור קייטרינג לאירוע קטן?
לקראת אירוע קטן עורכים את רשימת המשימות הנדרשות, ואחת החשובות בהן היא בחירת הקייטרינג המתאים. לרוב,...
קרא עוד »
ינו 21, 2021