לקראת הקיץ מצטיידים במספר של לוכד נחשים

לוכד נחשים

להבדיל ממה שנהוג לחשוב בטבע אין חוקים ורוב החיות אינן נחמדות ומסבירות פנים לבני האדם. אחת הדוגמאות הבולטות ביותר לכך היא הנחשים אשר הינם מסוכנים ביותר לבני האדם ויכולים לגרום בהכשה אחת למוות. אמנם ישנם מעטים אשר מחזיקים נחשים כחיות מחמד אך רוב האנשים מבינים כי נחשים הם חיה מסוכנת ביותר ויש לעשות הכול בכדי להימנע ממגע עמה. הבעיה היא שבארצנו החמה נחשים הם אחד המינים הנפוצים ביותר והם נמצאים בכל פינה ופינה מהטבע הארצישראלי ועד מקומות עירוניים. אם ראיתם נחש בקרבת הבית שלכם או מקום העבודה שלכם הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות זה להתקשר אל לוכד נחשים שיגיע וילכוד את הנחש. אל תנסו לבצע את העבודה לבד מכיוון שזה יגרום לכם לבעיה רצינית ביותר ויכול להוביל להכשה מהנחש וזה כאמור יכול להסתיים במוות ועל כך אתם חייבים לתת את הדעת.

לוכד נחשים

אל תנסו תרופות סבתא לטיפול בהכשה

לעתים לא משנה כמה אנחנו נזהרים וכמה אנחנו עושים מאמצים בכדי להימנע מהכשת נחש הנחש בסופו של דבר מכיש אותנו. זה יכול לקרות בטיול בטבע או בקרבת הבית אך רבים מוכשים במהלך הקיץ על ידי נחשים. במקרה של הכשה הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לעשות זה להתפנות אל בית חולים. כמו כן התקשרו למד"א וקבלו מהם הוראות מדויקות מה לעשות וכיצד לטפל בהכשה. אל תאמינו לכל מני תרופות סבתא שאתם יכולים לקרוא עליהם באינטרנט והבינו כי רק נסיוב הנמצא בבית החולים יכול לפתור את הבעיה ולהבריא אתכם. על כן הפינוי לבית החולים הוא קריטי ועליכם לתת את הדעת על כך.

ראיתם נחש? אל תיכנסו ללחץ

פעמים רבות שאנו רואים נחש אנחנו נכנסים ללחץ אטומי ובורחים כל עוד נפשנו בנו. אך עליכם להבין כי זה יכול רק להלחיץ את הנחש ולהוביל להכשה. אם ראיתם נחש אתם צריכים לנסות ולעשות כמה שפחות תנועות פתאומיות ולנסות להתרחק ממנו ברוגע ולאחר מכן כמובן להזמין לוכד נחשים אשר ילכוד אותו ויטפל במפגע זה.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הגיע הזמן לערוך צוואה? הכל על עריכת צוואה
ענייני ירושות מערבים בתוכם לא מעט אמוציות, בין היתר מכיוון שמדובר כאן בכסף, לעיתים הרבה מאוד כסף. כאן...
קרא עוד »
אוג 15, 2021
גדר לתיחום ואילוף כלבים, חתולים וארנבים
באמצעות גדר לתיחום ואילוף כלבים, חתולים וארנבים ניתן לקבוע מראש ובצורה ברורה היכן הם יוכלו להסתובב....
קרא עוד »
יול 21, 2021
קרמיקה לאמבטיה
בשנים האחרונות, תחום החיפוי והריצוף כגון קרמיקה לאמבטיה עבר  שינויים גדולים. אם בזמנו האריחים היו...
קרא עוד »
ספט 25, 2017