אסטמה של העור

אסטמה של העור

אטופיק דרמטיטיס, הינה מחלת עור נפוצה שתוקפת אנשים כבר בגיל הילדות. זוהי מחלה דלקתית כרונית של העור ובאה לידי ביטוי בכמה תסמינים כמו קשקשת של העור מה שגורם לייבוש של העור, תופעה של גירוד מאסיבי שגורם לפציעה בעור ונטייה לזיהום. בארץ מכירים את המחלה בשם אסתמה של העור. הרופאים עדיין אינם יודעים בבירור, מה הגורמים למחלה כרונית זו שתוקפת את העור, אך לבטח הם יודעים כי מדובר על מחלה מולטי פקטוריאלית שיש בה כמה גורמים שמשולבים ביניהם  וכוללים אף גורמים נפשיים, גנטיים וכדומה.

השיטה הקונבנציונאלית לאסטמה של העור

אין פתרון למיגור מחלה כגון אסטמה של העור, היות והטיפולים הקיימים כיום ברפואה המערבית, מיעדים להקלה על הגירוד שמאפיין את ההתפרצות של המחלה ואף במצבים חמורים נגעים ודלקות בעור שנגרמו מהגירוד. גם שימוש בסוגים של סבון שעשוי לגרום ליובש בעור, עשויים לגרום להתפרצות של המחלה, כך שמומלץ לרכוש סבונים ושמני גוף בחנויות טבע שמציעים מוצרים המיוצרים מצמחים טבעיים בלבד, מה שעשוי להקל המון על התסמינים.

טיפול הומיאופתי באסטמה של העור

רופאים הומיאופתיים, יודעים כיצד להגיע לשורש הבעיה ולמנוע התפרצויות של מחלה מסוג אסטמה של העור. ראשית הם משוחחים עם המטופלים  וסוקרים את ההיסטוריה הרפואית והאישית  של המטופל. רופאים הומיאופתיים תמיד משייכים מחלות למצב הנפשי של המטופלים ומנסים להבין מה החוויות שהם עברו שבעקבותיהם הם פיתחו את המחלה.  הרופאים ההומיאופתיים  יתאימו תרופות טבעיות כמו טיפול בטיפות דרך הפה ואין בו תופעות לוואי. משך הטיפו, עשו לארוך כארבעה חודשים וניתן יהיה להפיק את הטיפול בתום תקופה זו. הטיפול ניתן למטופלים בכל הגילאים וללא הגבלה.

ידוע כי תופעה זו של מחלת עור כרונית גורמת לירידה באיכות החיים של המטופל ובני משפחתו, אך יש לדעת, כי באמצעות עזרה נכונה וטיפול הולם, ניתן יהיה לשפר את איכות החיים בצורה ניכרת והמטופלים יוכלו לחזור לשגרת חייהם בבטחה מבלי לסבול מגירויים או נגעים דלקתיים בעור. מטופלים רבים מנסים את שתי הגישות הן של הרפואה הקונבנציונלית והן הגישה ההומיאופתית כך שהם יכולים לחוש בעצמם מה השיטה או הגישה שעשויה להקל עליהם את התסמינים.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קמין גז – חיבוק חם לחורף נעים
עונת החורף הופכת קרה וקשה יותר בכל שנה ומפזרי החום והתנורים הקטנים של פעם כבר ממש לא מספיקים. אז כדי...
קרא עוד »
מרץ 13, 2016
מה לעשות כשיש התקף חרדה?
התקפי חרדה הם תופעה שכיחה עבור אנשים רבים, במיוחד במצבי לחץ. כאשר התקפי חרדה קורים, יכול להיות קשה...
קרא עוד »
ינו 09, 2023
7 סיבות נפוצות לגירושין
ישנן כמה וכמה סיבות אשר אלה מהוות עילות לגירושין. למעשה אמור בית הדין הרבני לקבוע מתי אכן מדובר בסיבה...
קרא עוד »
אוג 21, 2019