טיפול בגלי הלם – איך זה עובד

טיפול בגלי הלם

נמאס לכם לסבול מאותו כאב בכתף שלא עובר? או שאולי אצלכם הכאבים מורגשים דווקא בברכיים? אם כך, כדאי שתדעו: טיפול בגלי הלם זה משהו שכדאי לכם לנסות כי הוא פשוט עובד. בבואנו לנסות לענות על השאלה טיפול בגלי הלם – איך זה עובד, אנחנו רואים שלמעשה מדובר על סוג של אתחול מחדש לגוף. הרעיון הוא ליצור מיקרו טראומה לגוף אשר למעשה יוצרת את תהליך הריפוי בדלקת שממנה אתם סובלים. על ידי גלי ההלם הדלקת חוזרת למעשה שלב האקוטי שלה ומשם היא מגיעה במהרה לשלב שבו היא מתחילה להחלים. לכן כאשר מדברים על טיפול כזה מדברים על טיפול יעיל במיוחד, אז למה שלא תנסו את זה גם אתם ותיפרדו, אחת ולתמיד, מהכאב הכרוני?

טיפול בגלי הלם

האם הטיפול כולל כאבים?

כמובן שמעבר לכך שנרצה לקבל מידע אודות הנושא של טיפול בגלי הלם – איך זה עובד, נרצה גם לדעת במה דברים אמורים מבחינת כאבים והתאוששות. ראשית, בוודאי תשמחו לדעת שמדובר על טיפול שקיים כבר עשרות שנים, כך שזה לא משהו חדשני או ניסיוני. שנית, מבחינת הכאב, ניתן לראות שאצל כל מטופל התגובה מעט שונה כי אנשים שכן חווים את הטיפול בכאב ואילו אחרים בכלל לא מרגישים אותו. לכן גם את עוצמת גלי ההלם נקבע בהתאם לתגובה שלכם במהלך הטיפול כך שאין מקום לחשש.

תוך כמה זמן תרגישו שיפור?

הנקודה הנוספת שבוודאי תרצו לדעת בנושא של טיפול בגלי הלם – איך זה עובד, זו השאלה תוך כמה זמן תרגישו שיפור. חשוב להבין: הטיפול למעשה גורם לגוף לרפא את עצמו ולכן השאלה תוך כמה זמן נרגיש שיפור היא מאוד סובייקטיבית. יש הרבה מאוד מקרים שבהם השיפור יהיה כל כך מהר ואפילו מיידי, אך יש גם מקרים שבהם נצטרך לעשות סדרת טיפולים שלמה. מה שבטוח זה שבדיוק בכל אותם המקומות שבהם הקרמים, המשחות והכדורים לא עבדו – הרי שטיפול בגלי הלם יכול להיות הפתרון. בואו לנסות זאת עוד היום כי גם לכם מגיע לחיות חיים שלמים בלי כאבים.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מקדם אתרים מקצועי בשקיפות מלאה
יש לכם עסק עם אתר אינטרנט שפשוט לא מגיעים אליו מספיק גולשים? הפתרון יהיה לקדם את האתר במנוע החיפוש של...
קרא עוד »
דצמ 04, 2017
השווינו ובדקנו: איזו מערכת CRM מתאימה לעסק שלך?
עסק ללא לקוחות אינו יכול לשרוד ועל כן לא רק שיש להחזיק במאגר לקוחות, אלא יש לעשות כל שניתן על מנת...
קרא עוד »
ינו 19, 2019
אורי לופוליאנסקי – קווים לדמותו
אורי לופוליאנסקי, אשר היה ראש עיריית ירושלים בין השנים 2003 עד 2008, נולד בחיפה לאם ילידת הארץ ואב שעלה...
קרא עוד »
יול 20, 2017