איטום גגות במרכז

איטום גגות במרכז

נתקלתם בנזילה בביתכם? הרטיבות ניכרת בקירות? איטום גגות הוא הפתרון בשבילכם. בישראל תופעת הנזילות והדליפות נפוצה מאוד. מידי שנה בעונת החורף אנשים רבים מוצאים את עצמם מול קירות סדוקים וקלופים, כתוצאה מנזילות או דליפות. הגורם המרכזי לבעיות הנזילה הוא איטום לא מקצועי של הגג והמבנה, לעיתים נדירות הרטיבות יכולה להיווצר כתוצאה מצינור שהתפוצץ בקיר הבניין.

מהם הסימנים לדליפות מים וכדו'

תוכלו לזהות את הנזילות בבית אם תראו כאמור סימני קילוף או סדקים על הקיר או שתראו סימני רטיבות קלה על הקיר. חשוב מאוד – מיד כשאתם מבחינים בכך להזמין איש מקצוע שיפתור את הבעיה במהירות האפשרית. כל יום שעובר הוא קריטי. דחיית התיקון עלולה לגרום להחמרת המצב, כתם גדול של רטיבות יופיע על הקיר מה שידרוש מכם שיפוץ וסיוד של הקיר. בנוסף עלול להיווצר על הקירות עובש וטחב המסכן את בריאותכם, כמו כן כתוצאה מהדליפה אתם עשויים להזיק לשכנים כי כידוע במקום שיש נזילות החשמל בסיכון ויכול להיגרם על ידכם קצר חשמלי. כמובן שמצב הנזילה גם ישפיע על המחיר שתשלמו עבור התיקון.

איש מקצוע מנוסה

אז כשאתם רואים שיש לכם בעיית רטיבות, הזמינו מיד עובד מקצועי מחברות המתמחות בתחום איטום גגות במרכז. ישנם אנשים שחושבים שיוכלו לחסוך על ידי תיקון באופן עצמאי, עם אקונומיקה או חומרי איטום, אבל זה לא משתלם כי תיקון לא מקצועי עלול להחמיר את המצב ותספגו מכך נזקים כבדים.

חשוב מאוד להזמין איש מקצוע, המנוסה בתחום איטום גגות במרכז כמו חברת אוטמים איטום גגות, ולא באיזה חברה בלי המלצות, על מנת לקבל את השירות הטוב ביותר. עבודה לא מקצועית יכולה לגרום לכם לנזקים גדולים יותר מאשר בעיית רטיבות קלה.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נעלי פקקים לילדים – לאיזה ילדים זה יכול להתאים?
ילדים אוהבים מאוד לשחק ולהוציא אנרגיה. כאשר הילדים שלנו מגיעים לגיל בית ספר יסודי הם יכולים להתחיל...
קרא עוד »
מאי 21, 2018
לקראת התרחבות המשפחה – 5 דברים שחייבים לחשוב עליהם
תכנון מוקדם יכול לעזור בימים הראשונים עם התינוק החדש. חושבים להרחיב את המשפחה? הנה כמה דברים שצריכים...
קרא עוד »
יול 22, 2016
השכרת אוהל לאירועים
השכרת אוהל לאירועים האירוע שלכם ממשמש ובא וכעת אתם מנסים לחשוב על דרכים לשדרג אותו ולהפוך אותו להרבה...
קרא עוד »
אוק 18, 2016