השפעת הריח על הקנייה של הלקוחות שלכם

מפיצי ריח

 

המוח שלנו עובד בצורה מסוימת, הוא קולט מהחושים דברים מסוימים ופועל על סמך החושים הללו. כך גם מתרחש תהליך הקנייה של הלקוחות שלכם. הם קולטים משהו באחד החושים וכך מחליטים האם לקנות את הדבר הזה או לא. זה יכול להיות חוש הראייה, חוש המישוש או אפילו חוש הריח. כך לדוגמא קניית מייבש ידיים תיעשה באמצעות חוש הראייה ואולי חוש המישוש במקרה שאנו רוצים להרגיש את המייבש. תתפלאו לשמוע אך הרבה מהחלטות הקנייה של הלקוחות מתבססים בראש ובראשונה על חוש הריח שלהם. לחוש הריח מרכיב משמעותי ביותר בהחלטות הקנייה שלכם. כאשר אנחנו נכנסים למאפייה הדבר הראשון שמציף אותנו זה הריח של המאפים ועל סמך חוש הריח הזה אנחנו מחליטים איזה מאפים לקנות וישנן עוד מאות דוגמאות שניתן לתת כיצד חוש הריח משפיע על החלטות הקנייה שלנו.

מפיצי ריח – בכדי להגביר את הקנייה של המוצר שלכם

אם חוש הריח שלנו כה משמעותי בתהליך קניית המוצרים, הרי שאנו כבעלי חנויות צריכים לנצל את המצב הזה לטובתנו ולדאוג שחוש הריח יהיה פעיל בעת כניסתם של לקוחות לחנות שלנו. מפיצי ריח הם הדרך הטובה ביותר להגביר את הקנייה של המוצרים שלנו. מפיץ ריח הוא מכשיר המפיץ ריחות מסוימים על פי דרישות הלקוח. כך כאשר הלקוח נכנס לחנות שלכם הוא יפגוש ישר בריח אהוב והדבר ישכנע אותו לבצע את הקנייה שלו. לדוגמא ניתן לשים מפיץ ריח בסופרמרקט ולהפיץ ריחות של לחמים או מאפים. זהו יתרון עצום המאפשר לנו לנהל את החנויות שלנו בצורה הרבה יותר חכמה ולהגיע לקהלים שבעבר לא חשבנו שיקנו אצלנו.

חשיבות האיכות של מפיצי הריח

כמובן במפיץ ריח מגביר את חוויית הקנייה של הלקוח ומכאן חשיבותו הרבה, אך כאשר אנחנו משתמשים במפיצי ריח אנחנו צריכים להיות בטוחים כי המפיצים הינם איכותיים וכי ניתן לסמוך עליהם בצורה הטובה ביותר. חשוב מאוד שנקנה מפיץ אמין שניתן לסמוך עליו ושיעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר. ככל שהמפיץ יהיה יותר טוב כך אנחנו נוכל לסמוך עליו בצורה יותר טובה.

 

מאמר זה עשוי לעניין אותך 

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חשיפת האניגמה: מה עושה יועץ משכנתאות?
בעולם המורכב של נדל"ן ומימון, תפקידו של יועץ משכנתא בחברת תשואות פיננסים נותר לרוב בגדר תעלומה עבור...
קרא עוד »
אוק 17, 2023
איך תעצבו את חדר הילדים המושלם?
המאמר באדיבות Takiart חולמים לעצב לילד שלכם חדר ילדים חלומי ומושלם? יש שפע של אפשרויות עיצוב, אלמנטים...
קרא עוד »
מאי 02, 2019
נורות לד פחם
כאשר מדובר בעיצוב פנים של בית פרטי, הרי שיש לשים דגש על לא מעט דברים חשובים. אחד הדברים אשר אנשים רבים...
קרא עוד »
פבר 22, 2018