מבדקי בטיחות לקייטנות ומוסדות חינוך

מבדקי בטיחות

כיום קיימת מודעות גבוהה במיוחד לכל הנושא של בטיחות במוסדות חינוך כמו גם בקייטנות, בגני ילדים או במעונות יום. חוקים חדשים שנחקקו נאכפים על ידי הממונים ואכן ההורים של היום הרבה יותר רגועים כאשר הילדים שלהם שוהים במסגרות הגנים או בתי הספר מכיוון שהם עוברים בדיקות בטיחות מתקדמים ע"י מומחים בתחום כמו יש בטיחות.

מבדקי בטיחות

מוסדות החינוך כמו גם הקייטנות 'זוכים' מידי פעם לביקורות מטעם הממונים על הביטחון ועל הבטיחות, זאת על מנת לבדוק ולברר כי אלו אכן עומדים בכל הכללים ובכל התקנים.

כך לדוגמא אנחנו רואים כי צירי הדלתות מחופים ביריעות פלסטיק עבות על מנת למנוע לכידה של אצבעות במקום. כך גם גרמי המדרגות מוגנים מפני נפילות או החלקות על ידי מדבקות מיוחדות המודבקות עליהן, הברזים ממוקמים בצורה בטוחה על מנת שאלה לא יפגעו בילדים ולמעשה קיימת עוד שורה ארוכה של מקדמי ביטחון עבור הילדים.

מעונות לתינוקות

במעונות לתינוקות ישנם גם כן שורה ארוכה של נהלים אשר נועדו כולם לשמור על הפעוטות השוהים במקום על מנת שלא יאונה להם כל רע. לדוגמא לא תוכלו למצוא במקומות הללו משחקים המכילים חלקים קטנים מידי אותם יוכלו הפעוטות להכניס לפה. לא יגישו להם מאכלים קשים שעלולים לגרום לחנק. כל דברי המאכל העגולים ייחתכו לאורכם על מנת שאלו לא יוכל להיתקע בגרון ועוד שלל הוראות וכללים.

הילד בטוח ההורה רגוע

ברור שכאשר הילד בטוח, ההורה יוכל להיות הרבה יותר רגוע כאשר הוא שולח את ילדו למשך שעות ארוכות בכל יום.

כאשר הילד שוהה במסגרת שם קיימת מודעות לשמירה על ביטחונו, ההורה יכול בהחלט להיות סמוך ובטוח כי לא יאונה לילדו כל רע.

שומרים על התקנים

אם בעבר היו אלו המלצות בלבד ומוסדות החינוך התנהלו באופן די חובבני בכל מה שקשור לנושא הבטיחות, הרי שכיום מדובר בנהלים מחייבים כמו יצירת תוכנית לבטיחות אש שלא מותירים כמעט מקום לשיקול דעת עצמי.

כל מוסד לימודים מקבל את שורת הנהלים והיה אם הוא אינו עומד באחד מהם או שבמהלך הביקורת השגרתית נחשפים ליקויים, המקום עשוי לאבד את רישיונו להמשיך בפעילות.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אגרנות כפייתית ודרכי ההתמודדות עימה
"דירות אגרנות הן דירות המתאפיינות בלא מעט תחלואים ומפגעים סביבתיים" מסביר לנו שי גולד, קבלן פינוי...
קרא עוד »
יול 19, 2017
איך משיגים רישיון לכלי נשק
במצב הנוכחי של היום, בו המצב ביטחוני הוא כל כך שברירי, מבקשים רבים להחזיק נשק אישי. הם חשים כי זה הדבר...
קרא עוד »
יונ 11, 2019
חברת ניקיון- תמיד בזמן הנכון
חשבתם לרגע כמה כסף אתם מוציאים על העוזרת הפרטית שלכם? יש להבין מדוע משתלם יותר להזמין חברת ניקיון,...
קרא עוד »
נוב 28, 2017