שיקום מעטפת בניין – מתי נצטרך את זה?

ישראלים רבים גרים במרחב העירוני ולא בשטחים כפריים ומושבים. זה אומר לגור בבניינים רבי קומות, רבים מהם ישנים ובנויים על פי סטנדרט בניה מיושן. לא נדיר להסתובב בערים גדולות בישראל ולחזות במראה המיושן והמוזנח של בניינים ישנים, וזה אומר שיש לא רק בעיה של נראות אלא גם ובעיקר בעיה בטיחותית של המבנה על כל יושביו.

מתי מומלץ לבדוק ולבצע שיקום מעטפת לבניין?

שיפוץ מעטפת בניין זה משהו שכנראה תצטרכו אתם יחד עם וועד הבית וכל הדיירים בבניין להשקיע בו אחת לכמה זמן. הקירות החיצוניים והעמודים עליהם עומד הבניין עלולים להינזק עם השנים בשל שחיקה, רוחות, גשמים ועוד תנאי מזג אוויר ששוחקים ומבלים את הבניין. התדירות המומלצת לבדיקה של שיקום מעטפת בניין בבניינים ישנים מומלצת לפחות פעם בשנה.

עבודות לגובה הכוללות שיקום מעטפת בניינים 

עבודות של שיפוץ בניינים הכוללות עבודה לגובה בשיקום מעטפת נעשות בדרך כלל מעל שני מטרים לפחות מהקרקע. גובה זה ומעליו נחשב לסיכון בטיחותי עבור הפועלים שחייבים לוודא את הבטיחות שלהם לצד העבודה המדויקת שהם חייבים לבצע בשטח. העבודה משלבת במסגרתה שימוש בכלים ואמצעים מיוחדים נוספים שמעניקים לעובדים את הבטיחות התנאים לביצוע העבודה. העבודות כוללות טיוח של קירות ישנים, מילוי והעלמה של סדקים, ניקוי חלונות מקצועי (בדרך כלל בנייני משרדים והיי-טק) 

לצורכי עבודה לגובה, ייתכן והצוות יעבוד על גבי פיגומים על מנת להוסיף רמת בטיחות בקומות הגבוהות במיוחד. חשוב מאוד שהפועלים ישמרו הן על רמת בטיחות בעבודה והן על רמת עבודה גבוהה ומדויקת. לפעמים, בשל החשש מהגובה הפועלים עלולים לבצע עבודה שאינה מלאה ולא לרצונכם. לכן, חשוב שתפנו רק אל חברת שיפוצים ושיקומי מבנים מקצועית, אמינה וכזו שניתן לסמוך עליה מההיבט הבטיחותי.צרו קשר עם א.כסיף בניה ושיפוצים לפרטים נוספים>>>

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך עושים החזר מס
אם אתם חושבים כי אתם זכאים לקבל החזר בתור שכירים, התהליך שיהיה עליכם לעבור הוא מספר שלבים פשוטים...
קרא עוד »
יול 05, 2021
האם אפשר לארגן לבד חתונה בטבע?
חתונה בטבע הפכה לאהובה על זוגות רבים שחולמים להתחתן בין שמיים וארץ. היכולת להתחתן במקום פתוח ונעים עם...
קרא עוד »
דצמ 22, 2016
מרפאות מטיילים
בשנות התשעים החלו צעירים ישראלים רבים לטוס אחרי הצבא אל יעדים שונים ברחבי העולם. מגמה זו התפתחה...
קרא עוד »
מאי 29, 2017