הפחתת עלויות מס שבח – איך להפחית את העלויות בצורה מקסימלית 

אתם עומדים לבצע עסקת נדל"ן כזו או אחרת וברור לכם שתצטרכו לשלם מס שבח? אם כך, ברור גם שתרצו להקטין את העלות הזאת כמה שרק אפשר, כי מס השבח בישראל עלול להיות גבוה מאוד. מה עושים וכיצד מפחיתים את מס השבח בצורה הכי טובה שאפשר? על כך במאמר שלפניכם.

הכירו את הזכויות שלכם 

כאשר מדברים על הפחתת מס שבח, לפני הכול אתם חייבים להכיר את הזכויות שלכם. למעשה, אנשים רבים לא ממש יודעים מתי ניתן לקבל פטור מתשלום של מס שבח, ולכן זה צריך להיות הבירור הראשון שאתם עושים. האם ידעתם, למשל, שמגיע לכם פטור ממס שבח בגין מכירת דירה שעברה בירושה? או פטור שניתן בעקבות אחזקה של מעל 18 חודשים של הדירה שאתם מוכרים? חשוב מאוד להתייחס לכל הפרטים האלה כי בסופו של דבר הם אלה שקובעים כמה תשלמו והאם מגיע לכם פטור. 

האם כדאי להתייעץ עם המומחים? 

התשובה היא בהחלט כן. יש היום אנשים שזו בדיוק המומחיות שלהם: לתת ייעוץ לענייני מס שבח. לכן, אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם לא משלמים יותר מידי ורוצים לברר האם תוכלו להגיש בקשה של הפחתת עלויות מס שבח, עליכם להתייעץ עם המומחים. 

אל מי כדאי לכם לפנות? 


זה לא סוד שיש בישראל לא מעט אנשי מקצוע שעובדים בתחום ייעוץ לענייני מס שבח. יחד עם זאת, לא כולם יוכלו לבצע עבורכם הפחתת עלויות מס שבח או פריסת מס שבח, ולכן בהחלט כדאי יהיה לבדוק שאתם פונים אל הטובים ביותר. בדקו, בין היתר, כמה יעלה לכם הייעוץ אצל אנשי המקצוע שאליהם חשבתם לפנות. האם הם רציניים ומקצועיים? והאם אתם מוצאים לגביהם כמה שיותר המלצות חיוביות? נסו לברר מראש הכול וכך אין ספק שתצאו מרוצים.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קורס טיפוס למתחילים – איפה הכי כדאי ללמוד
החלטתם שאתם מעוניינים לקחת את עולם הטיפוס צעד קדימה מלטפס על קירות עם הילדים בשבת? מדהים! בדיוק בשביל...
קרא עוד »
יול 31, 2019
התאמת עוגות יום הולדת מעוצבות לבנות במיוחד לבתכם
הינה היא הגיעה לעולמנו ונולדה לנו בת. מזל טוב! אחת לשנה אנחנו רוצים לחגוג לה יום הולדת מושקע וחגיגי....
קרא עוד »
ינו 12, 2022
השתלת שיער לגברים: מאיפה מתחילים?
אחת הבעיות הנפוצות ביותר שגברים מתמודדים איתה, זו נשירת שיער, לשמחתם הרבה, כיום הם יכולים למצוא לא מעט...
קרא עוד »
דצמ 15, 2019